Dirbtiniai objektai Saulės sistemos planetose ir jų palydovuose |2022 gegužės 29 d.

05/29/2022

Remtasi Daniel Prinz knyga "Wenn das die Menschheit wüsste...: Wir stehen vor den größten Enthüllungen aller Zeiten!" (Fichtenau: amadeus-verlag.com, 2017). Versta su Deepl Translate pagalba. 

 1965 m. liepos 18 d. į kosmosą buvo paleistas sovietų zondas "Zond 3", turėjęs ištirti Marsą, tačiau projektas žlugo, nes už 150 milijonų kilometrų nuo Žemės nutrūko ryšys su zondu. Skrisdamas pro Mėnulį, zondas nufotografavo "tamsiąją Mėnulio pusę", t. y. tą pusę, kuri visuomet nukreipta nuo mūsų, ir liepos 20 d., būdamas maždaug 10 000 km aukštyje virš Mėnulio, aptiko didžiulį bokštą, kuris vargu ar gali būti natūralios kilmės. 2017 m. kovo mėn. naudodamasi "Google Moon" programine įranga, kuri duomenis gauna iš NASA Mėnulio zondų, "Secure Team lO" ufologų komanda Mėnulio paviršiuje aptiko iš viso šešis bokštus, arba aukštas, į piramidę panašias kūgines struktūras, kurių aukštis svyruoja nuo trijų iki penkių kilometrų. Kas ir kokiu tikslu juos ten pastatė? Mėnulio Tycho krateryje prieš metus taip pat buvo aptikta kažkas panašaus į pastatų kompleksą. Dalis šio komplekso yra visiškai kvadrato formos. Įžvalgūs žmonės visame pasaulyje vis dažniau pastebi NSO tiesioginių transliacijų iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) metu. Visais atvejais šis perdavimas buvo staiga nutrauktas arba vaizdo kontrastas pakeistas taip, kad objektų nebebuvo matyti. Tarp geriausių radinių - didžiulis motininis laivas (Ten pat, p. 487). Sovietų "Zond 3" vaizdai iš tolimosios Mėnulio pusės. Dešiniajame kairiojo paveikslėlio krašte aiškiai matoma "lydeka". Dešiniajame paveikslėlyje - priartinta nuotrauka. Didžiulę lydeką priešais TKS 2017 m. liepą užfiksavo ufologai Blake'as ir Brettas Cousinsai iš "YouTube" kanalo thirdphaseofmoon. Šį erdvėlaivį pakaitomis apšvietė kelios šviesos. Įgaudamas vis ryškesnes formas, jis pasitraukė į šešėlį ir išnyko. Dešinėje - nuotrauka iš ufosightingsdaily.com, kurioje užfiksuotas didelis NSO prie TKS (Ten pat, p. 488). Kairėje aiškiai matomas didžiulis cigaro formos objektas. Šalia jo nuolat skraido keli mažesni skraidantys objektai. Marse vėl atradimai: tarp radinių yra monolitas Marso Fobo mėnulyje, taip pat trys milžiniški bokštai Marse, pastatyti tarsi ant visiškai tiesios linijos, panašūs į Gizos piramides ir, matyt, atkartojantys Oriono juostą. Antrasis žmogus Mėnulyje ir "Apollo 11" astronautas Buzzas Aldrinas, raginęs mus keliauti į kosmosą, viename interviu televizijai taip komentavo monolitą. "Turėtume aplankyti Marso mėnulį. Ant šio mažo bulvės formos objekto, kuris apskrieja Marsą kartą per septynias valandas, yra monolitas - labai neįprasta struktūra. Kai žmonės apie tai sužinos, jie paklaus: "Kas jį ten padėjo?" Tačiau staiga supratęs, kad šiek tiek persistengė, jis greitai pridūrė: "Na, visata jį ten įdėjo, arba, jei norite, Dievas jį ten įdėjo. ff(1002c) Bet tikrai, pone Aldrine. Šį monolitą, kurį patvirtino Buzzas Aldrinas (padidintas iš kairės į dešinę), Marso mėnulyje Fobose aptiko zondas "Mars Recon- naissance Orbiter". Iš objekto metamo ilgo šešėlio galima daryti prielaidą, kad jis turi būti didžiulis ne tik pločiu, bet ir aukščiu (Ten pat, p. 489). 

Trys bokštai Marse, Terra Meridiani vietovėje (p. 490). Įvairių atradimų rinkinys. Dviejuose viršutiniuose paveikslėliuose kairėje matomas neįprastai stiprus ir ryškus šviesos šaltinis. Viršuje dešinėje - krateris su simetriškai tobulu rutuliu, galbūt požeminio komplekso kupolu. Apatinėje kairėje pusėje matome du NSO Marso paviršiuje. Taip pat galima matyti NSO kupolus. Antrasis iš kairės meta didelį šešėlį ant paviršiaus. Apačioje dešinėje pusėje matyti, kas aiškiai panašu į pusiau kupolą, įkomponuotą į šlaitą su dideliais apžvalgos langais. Dėl blizgesio jis atrodo metalinis. tai NSO katastrofos vieta Marse. Kairėje pusėje vis dar matyti į žemę įkasta skraidančio disko dalis, palikusi pėdsaką (Ten pat, p. 491). Toliau pateikiamos dar kelios neįprastų Žemėje skraidančių objektų nuotraukos, kurias 1971 m. kovo mėn. padarė JAV karinis jūrų laivynas iš povandeninio laivo Arkties vandenyse, kai jis netyčia kirto juos savo maršrute. Manoma, kad tai buvo povandeninis laivas "USS Trepang" (SSN 674). Nuotraukos buvo išspausdintos prancūzų žurnale "Top Secret". Žurnalas teigė juos gavęs iš anoniminio šaltinio. NSO tyrinėtojas Alexas Mistretta ir tyrimų autorius Johnas Greenewaldas sugebėjo patvirtinti, kad šis povandeninis laivas iš tiesų buvo minėtoje vietoje minėtu laiku. Tiek tuometinis povandeninio laivo admirolas, tiek šiuos objektus per periskopą aptikęs ir užfiksavęs karininkas galėjo būti surasti ir apklausti apie šį incidentą. Abu teigė, kad nematė "nieko neįprasto" ar ko nors kito, išskyrus "ledą", ir nenorėjo nieko žinoti apie NSO (Ten pat, p. 492). 2016 m. rugsėjo 1 d. Elono Musko bendrovės "SpaceX" (kuriai taip pat priklauso "Tesla Motors") raketa "Falcon 9" sprogo prieš pat startą. Prieš pat sprogimą ir sprogimo metu pro paleidimo aikštelę žaibišku greičiu praskrido U F O.keta oficialiai turėjo į kosmosą iškelti 150 milijonų JAV dolerių vertės bendrovės "Facebook" palydovą.

Kas iš tikrųjų buvo laive? O ar geros jėgos, norėdamos būti saugios, užkirto kelią kažkam blogesniam? Sprogimo metu nebuvo įjungtas uždegimas ir nebuvo jokio kito vietinio šilumos šaltinio, kaip teigiama E. Musko pareiškime. Kai 2017 m. sausio 19 d. Donaldas Trumpas vyriausybiniu lėktuvu skrido iš Niujorko į Vašingtoną prisaikdinimo ceremonijos metu, atrodė, kad jį lydi arba saugo NSO. 2015 m. pavasarį NASA paskelbė, kad Jupiterio mėnulyje Ganimede aptiko didžiulį sūraus vandens vandenyną, kuris, kaip manoma, taip pat yra po lediniu mėnulio sluoksniu. Vandens taip pat įtariama Jupiterio mėnulyje Kalisto ir kai kuriuose Saturno mėnuliuose. 2015 m. pavasarį NASA vyriausiasis mokslininkas paskelbė, kad iki 2025 m. bus rasta nežemiška gyvybė, bet, žinoma, tik mikroorganizmai (Ten pat, p. 493).