Kūno meridianinių taškų elektrizacijos technologijos |2021 liepos 25 d.

07/25/2021

Davido Wilcocko interviu su Pete'u Petersonu (2018 m. gruodžio 17 d.)

(https://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=463)

Versta su Deepl Translate

DW: Sveiki atvykę į dar vieną "Atskleidimo" epizodą! Kartu su mumis yra daktaras Pete'as Petersonas. Šiame epizode apžvelgsime vieną iš įspūdingiausių jo sukurtų technologijų, kuri perima esamus žmogaus pojūčius arba tam tikrus psichinius suvokimus ir perkelia juos į technologinį kontekstą. Taigi, Pete, sveiki sugrįžę į laidą.

PP: Ačiū, Davidai.

DW: Šiame epizode norėčiau pakalbėti apie jūsų atradimus apie akupunktūrinius kūno taškus. Pirmiausia savo knygoje "Šaltinio lauko tyrimai", parašytoje gerokai anksčiau, nei susipažinau su jumis, rėmiausi daktaro Roberto Bekerio tyrimais.

Dr. Robertas Beckeris, knygos "Elektra kūne" autorius.

Jame jis ištyrė odos elektrinį aktyvumą ir nustatė, kad: labiausiai elektriškai aktyvūs kūno taškai tiksliai atitinka tai, kas kinų akupunktūros tekstuose jau buvo vadinama meridianiniais taškais. Kaip kinai prieš tūkstančius metų sugebėjo gauti informacijos apie labiausiai elektringus kūno taškus?

PP: Jūs įsibraunate į sritį, kurioje dirbu jau 40 metų. Taigi esu su juo gerai susipažinęs. Manau, kad daktaras Bekeris buvo puikus mokslininkas. Jis padarė daug dalykų, kurie padėjo man atlikti tyrimus. Pradžioje...

D.W.: Oho!

PP: Įdomu tai, kad pradžioje nė vienas iš mūsų nieko nežinojo apie akupunktūros taškus, tačiau nepriklausomai nuo kinų mes juos atradome.

D.W.: Hmm.

PP: Apie juos sužinojome, kai pagaminau aparatą, kurį naudojo gydytojai. Vienas iš jų pasakė: "Ei, aš ką tik išklausiau akupunktūros kursą, taškai, kuriuos naudojate, yra akupunktūros taškai."

D.W.: O, jokiu būdu?

PP: Aš paklausiau: "Kas, po velnių, yra tie kiti prakeikti akupunktūros taškai?" Tuo metu mano žinios apsiribojo tik tuo, kad yra energetinių taškų, kuriuose pateikiama informacija apie kūno vidaus organus.

D.W.: Na, Pete, leisk man pasakyti... Tik todėl, kad tai gana keista. Argi ne nuostabu, kad akupunktūrą patvirtino Maisto ir vaistų administracija (FDA)? Ir vis dėlto idėja, kad galima įsmeigti adatą į kieno nors kūną ir tai kažkokiu būdu suaktyvina gijimą kitoje kūno dalyje, yra visiškai svetima bet kokiam kitam mūsų naudojamam medicinos mokslui, ar ne? Bet kadangi akupunktūra veikia, ją leidžiama naudoti.

PP: Kai kalbama apie medicinos mokslą... Koks medicinos mokslas turėtų būti... Žinote, aš labai rizikuoju taip kalbėdamas. Mano nuomone, gydytojai net nežino, kaip diagnozuoti. Taip sakau todėl, kad žinau, kaip reikia diagnozuoti, jei norite, kad diagnozė būtų tikrai tiksli. Be tinkamo mokymo neturime reikiamo jautrumo.

Žmogaus kūnas nėra pakankamai jautrus. Pavyzdžiui, mes negalime matyti, kas yra kūno viduje. Negalime matyti, ar augliai auga čia, ar ten. Be laboratorinių tyrimų negalime pasakyti, ar tai vėžys, ar tam tikros rūšies atauga, kitos rūšies auglys. Negalime spręsti, ar navikas yra gerybinis, ar piktybinis. Taigi turime pasikliauti išorės priemonėmis.

D.U.: MRT ar rentgeno nuotrauka?

P.P.: Taip, magnetinio rezonanso tomografija, rentgeno nuotrauka arba biocheminiai tyrimai.

D.W.: Kompiuterinė tomografija.

PP: Daug kas daroma paimant ląsteles iš organizmo, jas izoliuojant, klonuojant, auginant ir stebint, ką gauname. Ir tik tada galėsime pasakyti: "O, tas žmogus serga vėžiu, aš klonavau iš jo paimtas ląsteles ir jos tikrai yra vėžio ląstelės." Kokios rūšies vėžys? Ar galime griebtis chemoterapijos?

DW: Kaip manote, kodėl FDA įteisino akupunktūrą? Niekas net nekalba apie tai, kad mokslas visiškai skiriasi nuo to, ką jis įteisina.

PP: Iš esmės taip atsitinka todėl, kad kai FDA paskelbia ką nors "kenksmingu", ji paprastai pralaimi teismo procesus.

D.W.: Oho!

PP: Matote, akupunktūros atveju tai labai paprasta. Tai lengva patvirtinti arba nepatvirtinti. Kai FDA kreipiasi į Amerikos gydytojų asociaciją, kuri iki 1950-ųjų vadinosi Amerikos gydytojų asociacija, Gydytojų sąjunga, ji nustato, kad asociacijos narys gydytojas... Kasmet jie spausdina duomenis apie tai, koks procentas klinikinių diagnozių yra teisingas. Šis skaičius retai viršija 5 %.

D.W.: Oho!

PP: Jei diagnozė teisinga tik 5 proc. pacientų, ką jau kalbėti apie gydymą.

D.U.: Žinoma.

PP: Gydytojų asociacijai niekada nebūtų patikę, jei šie duomenys būtų paskelbti viešai. Bet taip jau yra. Vienas Kanados Makgilio universiteto magistrantas parašė disertaciją apie FDA istoriją ir jos veiklą. Galbūt geriau nekalbėti apie tai, kas man nutiko šioje srityje. Bet kokiu atveju sužinojau, kad per visą savo medicininę karjerą gydytojas vidutiniškai uždirba pinigus tik iš 168 pacientų.

D.W.: Oho, tai visai nedaug.

P.P.: Nedaug. Tai reiškia, kad vidutinis gydytojas suinteresuotas, kad kuo daugiau žmonių turėtų kritinių problemų.

D.W.: Pete, grįžkime atgal, nes jūs išsakėte labai provokuojančią mintį. Paminėjote daktarą Robertą Bekerį. Nežinojau, kad dirbote su juo. Jis rado elektringų odos taškų, kurie buvo elektringesni už kitus.

PP: Praėjus šešeriems metams po to, kai jį mokiau.

D.W.: O, gerai.

PP: (juokiasi).

D.W.: Kokius konkrečiai tyrimus atlikote, kol kas nors atėjo ir pasakė: "Ei, tai akupunktūros taškai"?

PP: Man viskas prasidėjo nuo vokiečio Reinhardo Wollo. Antrojo pasaulinio karo metais Vokietijos kariuomenėje jis taisė elektroniką. Kadangi jis daug dirbo su šia įranga, pastebėjo, kad yra įvairių kūno taškų, kurie elektriniu požiūriu veikia kitaip nei kiti. Tai reiškia, kad kartais visi taškai veikė vienodai, o kartais ne. Manau, kad pasibaigus karui vokiečiai nusprendė: "Mūsų planuose numatyta, kad pagal "kareivio teisių įstatymą" kariuomenėje tarnavę žmonės turėtų gauti finansavimą studijoms koledže." Kiek pamenu, Reinhardas mokėsi būti "heilpraktikeriu".

[PASTABA: "Heilpraktiker" Vokietijoje yra profesionalus natūropatas. Vokietijos įstatymuose natūropatija pripažįstama kaip alternatyvi ir papildoma profesija sveikatos priežiūros srityje].

Dr. Reinhardas Woll

Amerikoje nėra nieko panašaus į natūropatiją, išskyrus osteopatiją. Osteopatiją studijuojantys asmenys lanko tuos pačius kursus kaip ir gydytojai (Amerikoje tai vadinama MD - Doctor of Medicine) ir, jei Dievas duos, dar metus studijuoja "mitybą". Jei visas kūnas sudarytas iš maistinių medžiagų...

D.W.: Suprantu.

PP: ...tada galima būtų manyti, kad yra tam tikra koreliacija. Manau, kad įprastas gydytojas vieną semestrą studijuoja mitybą. O heilpraktikė studijuoja ne tik mitybą, bet ir daug daugiau.

D.W.: Taigi Wall pastebėjo, kad tam tikrais momentais skirtingose kūno dalyse elektrinis aktyvumas sinchronizuojasi?

PP: Ne, ne. Ne, jis nustatė, kad kartais įtampa būna didesnė, o kartais mažesnė.

D.W.: Suprantu.

PP: Jis nustatė, kad yra tam tikrų naudingų įtampos juostų. Jei turėtumėte matuoklį, galintį aptikti milivoltus, jis nebūtų naudingas, bet jei turėtumėte matuoklį, galintį aptikti mikrovoltus, tūkstantąsias milivolto dalis...

D.W.: Taip.

P.P.: ...tai būtų labai naudinga.

D.W.: Oho! Tai gana didelis skirtumas.

PP: Vėliau radome mažą, siaurą įtampos juostą, kurios ieškojome. Tyrinėdami šią įtampos juostą pastebėsite, kad organizme yra tam tikros elektros grandinės, susijusios su tuo, kas vyksta kiekviename organe. Tokias grandines sukuria dantų sukuriama pjezoelektra.

D.W.: Hmm.

PP: Manau, kad 90 % medicinos srityje dirbančių žmonių to nežino. Taigi, pateikiu naują teiginį: įtampa susidaro dėl dantų pjezoelektrinių savybių. Tokią grandinę galima lengvai atsekti įvairiais būdais - nuo konkretaus danties iki konkretaus organo ar jo dalies.

D.W.: Pete, leiskite man jus pertraukti, kad žmonės suprastų. Aš žinau, kas yra pjezoelektrikas, o kas nors galbūt nežino. Pjezoelektrinis kristalas - tai kristalas, kurį paspaudus galima išspinduliuoti šviesos krūvį arba kibirkštį. Taigi jūs teigiate, kad grandinę sukuria danties emalis arba kažkas danties viduje?

PP: Jei spaudžiate įvairius danties sluoksnius, jei spaudžiate juos iš išorės, šie sluoksniai sukuria elektros grandinę viduje.

D.W.: Pjezoelektrinio kristalo pavyzdys galėtų būti žiebtuvėlis, kuris neturi kempinės, bet jei pasukate ratuką, tiesiog paspaudžiate mygtuką. Tada išgirsite spragtelėjimą ir mažasis kristalas susitrauks. Tada pasirodo kibirkštis.

P.P.: Būtent.

D.W.: Taigi jūs sakote, kad atsiranda tikros kibirkštys?

PP: Ne, ne kibirkštys, o elektros impulsai.

D.W.: Suprantu.

P.P.: ...Nepakankamai, kad įsižiebtų kibirkštis. Sukuriamos elektros energijos pulsacijos, jos kyla iš danties ir baigiasi organe. Jie baigiasi rankoje, 45° atstumu nuo kiekvieno sąnario. Norite tikėkite, norite ne, bet turime sąnarių rinkinį, panašų į pirštų sąnarius. Jie visi yra viduje. 

 D.W.: Suprantu.

PP: Virš arba po kiekvienu sąnariu yra mažos vietos, kurios labai jautriai reaguoja į per jas sklindančius informacinius impulsus... Todėl kai kurios iš jų vadinamos akupunktūros meridianais.Kai kuriuos taškus randame ir ne meridianuose.Taip pat randame taškų meridianuose, kurių nebuvo kinų medicinoje, bet yra elektroakupunktūros medicinoje. Tas pats pasakytina ir apie kojų pirštus.Taip pat galite paimti kūną ir perskaityti informaciją, kuri yra 45° aukščiau arba žemiau plokščios dalies nykščio išorėje. Tai atitinka limfinę sistemą. 

D.W.: Suprantu.

PP: Limfinė sistema visada stengiasi atsikratyti toksinų. Taigi, kai tęsite tyrimus, tikrai galite tikėtis, kad viskas, kas organizme yra blogai arba biochemiškai žalinga, visada turės įtakos limfinei sistemai. Todėl įdomiausia pirmiausia nustatyti, ar apskritai yra kokių nors problemų. Tada galėsite nustatyti, ar yra konkrečių problemų.

D.W.: Nežinau, ką turite omenyje sakydamas "aptikti".

PP: Turime aparatą su elektrodu, kuris tvirtinamas ant vienos rankos. Taip pat turime zondą - kitą elektrodą, panašų į rašiklio galiuką. Juo liečiame įvairius kūno taškus. Šie taškai pasižymi tam tikromis elektrinėmis savybėmis. Kai kurie iš jų yra vienodi. Kitaip tariant, sąvoka "tas pats" reiškia, kad jei ant rankos trūksta dalies arba taško, tai tie patys taškai atsiras visame meridiane. Meridianas driekiasi nuo vidaus organo iki vieno iš rankų ar kojų pirštų taško.

D.W.: Žinote, kai kurie žmonės sakys, kad jūs neturite jokių mokslinių įrodymų, kad visa tai yra eksperimentatoriaus psichinio troškimo padarinys, kurį lemia poreikis argumentuoti pasirinktą požiūrį. Žinote, ką norite rasti. Todėl yra poveikis, kuris patvirtina jūsų prielaidas. Ar turite kokių nors mokslinių įrodymų, kurie paneigia šią įtaką?

PP: Žinoma, galite būti ramūs. Visų pirma, neturėjome jokio supratimo, ką norime rasti. Ieškojome ir nustatinėjome sąsajas.

D.W.: Pateikite mums įrodymo pavyzdį.

PP: Štai ką mes darėme. Viskas prasidėjo nuo korėjiečio mediko, korėjiečio gydytojo. Jo vardas buvo Kim Bong-hanas. Taigi jis teigė atradęs akupunktūros meridianus kūne. Jos atrodo kaip mažos kraujagyslės - venos. Vėliau Bong-Khanas nusižudė, bet prieš mirtį jis tariamai sakė, kad apie visa tai melavo. D.W.: Smulkios kraujagyslės - venos reiškia, kad jos yra...

PP: Tai tik mažos kūno venos. Jis atrado šiuos meridianus.

D.W.: Ar jie geba bendrauti?

PP: Galite lengvai rasti akupunktūros taškus.

D.W.: Gerai.

PP: Galiu juos rasti su biro - galinę dalį, kurią paspaudžiate ant biro. Galiu pasakyti, ką rasite. Jų taip pat rasite, jei patrinsite ranką. Tas, kuriam tai padarysiu, pasakys: "Taip, tai, apie ką jūs kalbate, tikrai yra, aš tai jaučiu. Jaučiu, kaip paliečiate meridianą po oda."

D.W.: Taigi šis korėjiečių gydytojas mano... Arba jis rado kažkokią tikrą kraujotakos sistemą.

PP: Ne. Jis nieko nerado, bet apie tai melavo. Jis teigė jį atradęs, nes visi klausė to paties: "Kaip įrodyti, kad yra meridianai?"

D.W.: Aha.

PP: Dabar šiuos taškus galite lengvai nustatyti elektriniu būdu. Kaip mėgstu sakyti, galite nueiti į "RadioShack", jei ji vis dar veikia netoli jūsų namų. Arba į "Harbor Freight". Čia galite nusipirkti metrą už 4-5 dolerius. Juo galite kiekybiškai ir kokybiškai išmatuoti šiuos kūno taškus.

D.W.: Mano knygoje yra Dr. Beckerio duomenų. Būtent šiuose taškuose yra didesnis elektros krūvis.

P.P.: Žinoma.

D.W.: Kaip moksliškai įrodėte šių taškų ir organų ryšį?

P.P.: Tai darėme Prancūzijos mokslų akademijoje. Ten buvo du gydytojai. Kiekvienas iš jų buvo vienas didžiausių pasaulio ekspertų: vienas buvo akupunktūristas, kitas - gydytojas homeopatas.

D.W.: Be juokų?

PP: Prancūzijoje atradau elektrinį ryšį tarp visų homeopatijos (kuri tuo metu dar nebuvo įrodyta) ir akupunktūros elementų. Egzistuoja elektrinės koreliacijos, kurias galime išmatuoti kokybiškai ir kiekybiškai. Tada sužinojome apie jų sukuriamas bangų formas arba bangų pavidalus. Šios bangos formos leidžia pasirinkti bet kokį stabilų gamtoje esantį junginį, dirbtinį junginį arba bet kokį cheminį derinį. Tada jį galima ištirti ir nustatyti, ar jis turi įtakos kokiam nors ligos procesui organizme.

DW: Suprantu. Tačiau aš uždaviau visai kitokį klausimą ir laukiu konkretaus ar paprasto atsakymo: "Ar galite moksliškai įrodyti tiesioginį ryšį tarp akupunktūros taško ant rankos ir konkretaus kūno organo?" O jei taip, tai kaip?

PP: Tai darėme Prancūzijos mokslų akademijoje. Labai lėtai ir kantriai suleidome mikrodozes radioaktyvaus kalio atomų turinčio junginio į kiekvieną tiriamą kūno vermiliono tašką.

D.W.: Kas tai? Ir ką jis mums duoda?

PP: Tai suteikia mums kažką, ką galima kiekybiškai ir kokybiškai išmatuoti mikroradiacijos matuokliu. Taip pat galite matuoti medžiagos judėjimą. Medžiaga visada judama nuo akupunktūros taško galo ties pirštų galiukais. Jis lėtai judės išilgai meridiano ir pasieks organo vidų, kur bus aptiktas.

D.W.: Tikrai? Palaukite minutėlę.

PP: Į medžiagą dedame žymeklių (radioaktyvaus kalio atomų, vadinamųjų "žymėtųjų atomų"), kad jais būtų galima įrodyti, jog tai, ką įšvirkštėme į tašką, iš tikrųjų juda išilgai meridiano ir pasiekia tikrąjį organą.

D.W.: Taigi sakote, kad tai veikė kiekvieną akupunktūros tašką?

PP: Taip, kiekvienam akupunktūros taškui.

D.W.: Ir jis buvo perduotas atitinkamam organui?

P.P.: Taip.

D.W.: Ar buvo sutvarkytas kalis?

PP: Beje, mes niekada neradome Kim Bong-han mažų venų ar ko nors kito. Kai tai paaiškėjo, jis prisipažino dėl apgaulės ir nusižudė.

D.W.: Suprantu.

PP:...bet buvo ryšys. Taip, matėme ryšį.

D.W.: Suprantu. Kitas mano klausimas: "Kaip tiksliai ten pateko kalis?"

PP: Mes irgi tai supratome. Paaiškėjo, kad ne, elektros krūvis ar cheminės medžiagos nebuvo pernešamos nerviniu audiniu ar kažkuo panašiu į mažą vamzdelį. Nustatėme, kad cheminės medžiagos, kurias suleidome, net neketino tapti akupunktūros sistemos dalimi. Tai buvo sistema, perduodanti elektros impulsus.

D.W.: Suprantu.

PP: Elektrinis pulsavimas reiškia, kad turite krūvį. Tai arba teigiamas, arba neigiamas krūvis. Jei turite atomą ar sudėtinę molekulę, ji visada turės vyraujantį teigiamą arba neigiamą krūvį.

D.W.: Nervų sistemoje yra nervų, kuriuose elektros impulsai perduodami dėl kalio ir natrio persijungimo.

P.P.: Jie juda taip, kaip šliaužia gyvatė. Peristaltikos pagalba.

D.W.: Nervuose?

PP: Nervu.

D.W.: Tai reiškia, kad kažkas panašaus vyksta ir čia?

PP: Taip, kažkas panašaus, bet vietoj to, kad kalis skverbtųsi per nervinį, veninį ar kapiliarinį audinį, jis skverbiasi per plokščius kūno audinius. Jei kada nors lupote laukinio gyvūno, vištos mėsą arba matėte vištieną, matėte, kad ji yra plokščia. Tai baltasis audinys, skiriantis organus.

D.W.: Turite omenyje fasciją?

PP: Fascija. Jis gaminamas kaip baklava, sluoksniais. Taigi turite ne mažus vamzdelius, o daugybę sluoksnių plačiame tinkle.

D.W.: Pažįstu daug masažuotojų. Jie ypač susirūpinę dėl...

P.P.: Žinoma.

D.W.: ...kai raumenys sveiki, jie panašūs į ilgus makaronus. Kai per daug ištempiate raumenis, gijos šiek tiek nutrūksta. Ašaros gali užgyti pačiais keisčiausiais būdais, o juostos nebėra tiesios. Sukuriami mazgai. Tai mazgai, kurie prilimpa prie fascijos.

P.P.: Būtent taip.

D.W.: Taigi fascijos nėra tik kažkas, kas palaiko raumenis ir organus nepažeistus?

PP: Ne. Iš tikrųjų tai labai, labai sudėtinga komunikacijos sistema.

D.W.: Oho!

P.P.: Jis atskirs tam tikras įtakas ir nukreips jas ten, kur jos turėtų būti.

D.W.: Sakote, kad kalis pateko per fasciją. Bet KAIP jis prasiskverbė pro fasciją? Ar fascijoje yra mažų vamzdelių, ar kas vyksta?

PP: Ne. Laidžiosios struktūros yra dėl tam tikros priežasties. Jie siunčia signalus į kūną.

D.W.: Taigi fascijoje yra vamzdeliai?

P.P.: Ne vamzdžiai. Tai sluoksniai tarp fascijų.

D.U.: Suprantu.

D.P.: Fascija susideda iš daugybės sluoksnių, kaip baklava ar pyragas iš daugybės sluoksnių.

D.W.: Teisingai.

PP: Tai lengviausias būdas tai apibūdinti. Fascija yra pastatyta kaip.

D.W.: Taigi, kalis būtų... Tai tarsi paėmus du stiklo gabalėlius ir tarp jų įdėjus mėlynos spalvos dažų. Ar dažai pasklis po stiklą? "Fascia" daro kažką panašaus?

PP: Taip. Bet dažai... Tarkime, dažai būtų sudaryti iš mažų spalvotų magnetukų.

D.W.: Suprantu.

PP: Dabar norite pasiųsti signalą. Elektrinis signalas. Tada maži magnetai tampa elektronais, turinčiais elektros krūvį.

D.W.: Aha!

PP: Taigi elektronas arba elektronų serija, arba elektronų impulsai, arba elektronų modeliai siunčiami išilgai takelio. Kol modelis juda išilgai takelio, jis turi neigiamą krūvį. Jei yra teigiamas jonas, jį pritrauks elektronai, kaip teigiamą magnetą traukia neigiamas magnetas.

D.U.: Žinoma.

PP: Dėl traukos teigiamas jonas traukia kartu su neigiamu elektronu. Mano naudota sistema pagrįsta neigiamai įkrautų srovių prielaida. Jie kartu su savimi tempia chemines medžiagas, kurias galima išmatuoti. Sistema sukurta tam, kad po kūną vilktų chemines medžiagas ir siųstų organizmui signalus.

D.W.: Įdomu, ar jūsų sistema veiktų taip pat, jei nenaudotumėte cheminių medžiagų, pavyzdžiui, kalio, kuris turi tam tikrą cheminį krūvį?

PP: Tai visiškai nepavyktų.

D.W.: Tuomet labai svarbus kalis.

PP: Kalis svarbus, nes jis turi ne tik elektros krūvį, bet ir kitą savybę.

D.U.: Suprantu.

PP: Taigi, kaltinimai perkelti. Tačiau norėjau ko nors, ką būtų galima pritvirtinti prie įkrovos. Jie turi neigiamą krūvį, nes yra elektronai.

D.W.: Taip.

PP: ...ir jie pritrauktų prie savęs teigiamą krūvį.

D.W.: Koks jausmas matyti kalio patekimo į organus patvirtinimą? D.W.: Tai turi būti labai įdomu.

PP: Labai įdomu. Deja, šioje šalyje buvo labai mažai susidomėjimo tokiais tyrimais, todėl didžiąją dalį darbo atlikau Prancūzijoje...

D.U.: Puiku!

PP: ...kur ji sulaukė didelio susidomėjimo. Akivaizdu, kad prancūzai tai suprato daug geriau nei mes. Pasirodo, kad akupunktūra Kinijoje... Negaliu tiksliai pasakyti, bet manau, kad tai buvo apie 1920-uosius metus. Tuo metu šalyje iškrito labai daug kritulių. Lietus užtvindė labai mažą nuotekų valymo įrenginį, kurį jie turėjo.

D.W.: Ouch!

PP: vandens paviršiuje plinta įvairios patogeninės bakterijos ir mikrobai.

D.W.: Tai blogai.

PP: Dėl to Kinijoje kilo milžiniškos epidemijos. Tuo metu akupunktūra nebuvo tokia pažangi kaip dabar.

D.W.: Hmm.

P.P.: O ką pasiūlė kinai? Prancūzai išrado naujovę, vadinamą penicilinu. Ir staiga visi pasveiko. Tada vyriausybė pasakė: "Na, su mūsų akupunktūra kažkas negerai, bet penicilinas yra geras". Akupunktūra buvo uždrausta ir praktikuojama tik kažkur nuošalyje. Buvo pamirštas faktas, kad akupunktūra veikia 90 proc. atvejų. Tada šalys išgyveno labai blogą labai blogos medicinos laikotarpį. Taigi akupunktūros gydytojai buvo išvaryti į užmiestį; jie glaudėsi skylėse žemėje ir net statė savo klinikas apačioje, kad jų nebūtų matyti.

D.W.: Jei kalis gali judėti pats ir yra tik radioaktyvus...

PP: Na... Jis leidžia atsekti jo atomų kelią kūne.

D.W.: ...juk tai radioaktyvi cheminė medžiaga.

P.P.: Taip. Taškas.

D.W.: Gerai. Ar jums pavyko sukurti akupunktūros terapiją be žmogaus, laikančio adatą? O gal juose svarbus žmogus ir jo energetinis laukas?

P.P.: Kadangi įstatymas tam prieštaravo, aš to nedariau. Bet tikrai. Būtent taip turėtų būti atliekama akupunktūra.

D.W.: Norite pasakyti, kad dalyvaujant asmeniui?

PP: Turite suprasti, kad buvo Amerikos gydytojų asociacija, Gydytojų sąjunga. Ji atmetė viską, apie ką nežinojo.

D.W.: Suprantu.

PP: Štai kodėl neturėjome vaistų, kuriuos turėjome turėti.

D.W.: Ar būtų įmanoma panaudoti, pavyzdžiui, robotą, kuris veiktų pagal akupunktūros taškus ir išgydytų žmogų? O gal tai turėjo būti žmogus?

P.P.: Kas yra blogai? Esu įsitikinęs, kad tam reikia žmogaus.

D.W.: Suprantu.

PP: Kai pirmą kartą pademonstravome šią terapiją, kalbėjausi su žmonėmis. Beje, Nevados valstijoje ši terapijos rūšis yra paplitusi Nevadoje. Turime savo licencijavimo įstatymus šiai medicinos rūšiai ir organizacijas, kurios išduoda licencijas nepriklausomai nuo visko.

D.W.: Tai puiku.

PP: Dėl to neturėjome jokių problemų. Per 30 darbo šioje srityje metų neturėjau jokių problemų su niekuo... Kartą grupė žmonių kreipėsi į teismą ir su trenksmu pralaimėjo bylą. Gėda buvo tokia didelė, kad jie net nedrįso kreiptis į teismą.

D.W.: Norite pasakyti, kad jūsų tyrimai leido jums padaryti išvadą, jog norint, kad terapija veiktų, žmogui būtina, kad ji veiktų?

P.P.: Ne. Priėjome išvadą, kad galime apsieiti be žmogaus.

D.W.: Jokiu būdu!

PP: Bet jei norite viską atlikti teisingai, greitai ir labai tiksliai, tuomet taip, jums reikia kažko, ką turi žmogus ir ko neturi mašina.

D.W.: Kas tai?

PP: prieiga prie informacinio lauko.

D.W.: Tai prasminga.

P.P.: Akupunktūros atveju turime reikalą būtent su informaciniu lauku. Tuo įsitikinau toliau dirbdamas medicinos srityje. Viskas tapo aišku savaime. Taigi, taip, galime sukurti kažką, kas galėtų atlikti tokį darbą. Bet kaip gerai, nežinau.

D.W.: Leiskite paklausti. Kalbant tipiškais kinų terminais, akupunktūristas paima tam tikras adatas ir įveda jas į tam tikrus taškus. Adatos kurį laiką išliks kūne. Taip pat esu susipažinęs su japonų šintoistine akupunktūra, kuri, mano manymu, yra žiauresnė - adata smeigiama į skaudžiausią kūno vietą.

P.P.: stimuliavimas.

D.W.: Ką daro kinų akupunktūra, jei adata yra tiesiog kūne? Ar jis iš atmosferos pasisavina statinę elektrą? Ar dar kažkas? Kas iš tikrųjų vyksta su adata?

PP: Čia turiu pasitelkti spėliones, nes paaiškėjo, kad mūsų rasti kūno elektriniai taškai sutampa su kinų ir kitų mokslininkų nustatytais taškais. Jie naudoja savo įrangą ir vaistus. Kita vertus, aš naudoju savo elektrinius ir cheminius vaistus. Nežinau, ar juos galima palyginti.

D.W.: Pete, ar galėtumėte apibūdinti mašiną? Kaip pavyko akupunktūrą paversti diagnostikos priemone, technologija? Kas vyksta?

PP: Jau minėjau daktarą Reinhardą Wallą. Taigi jis sukūrė diagnostikos aparatą, matuojantį elektros sroves akupunktūros taškuose.

D.W.: Suprantu.

PP: Jis nežinojo, kaip... Viskas, ką jis žinojo, buvo... Jis taip pat studijavo homeopatiją. Taigi akupunktūros taškų problemas galima išspręsti homeopatiniais vaistais.

D.W.: Suprantu.

PP: Vėliau Wallas susiejo srovių akupunktūros taškuose matavimą su homeopatine medicina. Turėtumėte išgerti homeopatinio vaisto ir jį palaikyti arba sušvirkšti. Homeopatinė medicina... Galite turėti 500 vaistų, tų pačių vaistų, bet su šiek tiek skirtingais tirpalais.

D.W.: Teisingai.

PP: Ir koks sprendimas būtų veiksmingesnis ją gydant? D.U.: Gydys pats vaistas. Paprastai homeopatinės priemonės yra natūralios medžiagos.

D.W.: Norėčiau užduoti kvailą klausimą. Kaip akupunktūros taške fiksuojamas tam tikro organo elektros krūvis... Koks elektros krūvis atitinka sveiką ar sergantį organą?

PP: Tai labai sudėtinga. (juokiasi) Matote, tai ne tik elektros energijos kiekis. Taip pat dėl kiekio. Tai ir tada, kai jis yra organuose. Kokia gali būti jo bangos forma. Įvyksta štai kas: kai matuojame akupunktūros taškus aparatu... Sukūriau aparatą, kuris susieja visus kiekvienos cheminės medžiagos rūšies informacijos laukus. Tada susiejau tai su tuo, kaip tai veikia tašką. Tai ne pats krūvis, o jo kiekis, kaip greitai jis susidaro, kaip greitai išsikrauna, kokia jo bangos forma, kaip jis juda per kūną. Visa tai susumuojama ir padaroma išvada. Tuomet pateikiamos gydymo rekomendacijos, kurios grąžins akupunktūros tašką į tokį lygį, koks būtų, jei organas būtų visiškai sveikas. Koks krūvis ir kokios bangų formos turėtų būti tame taške.

D.W.: Ar galėtumėte pateikti pavyzdžių žmonių, kurie sėkmingai panaudojo jūsų prietaisą praktikoje? Jei taip, kiek žmonių galėjo juo naudotis?

P.P.: Kiek pamenu, 17 įmonių mokiau, kaip gaminti šią įrangą, mokiau jas pagrindinių konstrukcijų ir suteikiau joms visišką laisvę. Dalyvavo keletas žinomų gydytojų. Vėliau jie pateikė naujų pasiūlymų. Tai tęsiasi nuo 1981 m. Taigi, praėjo daug laiko. Dalyvavo ir kai kurios organizacijos. Tęstinio mokymo kursai buvo siūlomi visame pasaulyje. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose jų yra apie 40 000, t. y. tris kartus daugiau nei kitose šalyse.

Dabar homeopatija klesti. Didžiojoje Britanijoje... Homeopatija dėstoma Harvarde ir Stanforde. Taip pat yra daug kitų homeopatijos mokyklų. Žinoma, išgirsite, kad homeopatija neturi jokių šaknų ar pagrindo. Atsiprašome, bet mes sukūrėme ištisą mokslą ir paaiškinome, kaip jis veikia ir kodėl. Tačiau jis niekada netapo plačiai žinomas, nes neveikė kaip elektra. Tai neveikė kaip elektronika, medicina ar chemija. Jis veikė informacijos pagrindu.

DW: Suprantu. Pete, norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad...

PP: Informacija yra labai sudėtinga.

D.W.: Pete, jūs man davėte dviejų skirtingų žmonių Los Andželo apylinkėse, kurie turėjo jūsų prietaisą, vardus ir pavardes. Man pavyko pas juos nuvykti ir kartu su savimi atsivežti žmogų, kuris nieko apie tai nežinojo. Gavome neįtikėtinai tikslią diagnozę: ne tik tai, ką jau žinojome, bet ir tai, ko nežinojome. Taigi manau, kad jums pavyko pasiekti stebuklingų rezultatų, įskaitant gydymą.

PP: Tai gydytojų nuopelnas. Jie daug ko išmoko. Daugelis jų yra plačiai žinomi. Taip pat galiu pasakyti, kad, nors šios srities gydytojai siūlo savo paslaugas mažesnėmis kainomis, jie uždirba daugiau pinigų nei įprasti gydytojai. Manau, kad tai yra tendencija. Prieš 25 metus palikau šią sritį ir ėmiausi kitų darbų. Mačiau, kas vyksta.

Šios srities gydytojų skaičius auga. Dauguma jų pradeda nuo vieno gydytojo, nuo savęs, o paskui kuria klinikas. Vienoje klinikoje dirba septyni ar aštuoni gydytojai. Jie sako: "O, dabar turiu vieną... Žmonės skambina ir rezervuoja iš anksto. Jie skiria susitikimus prieš trejus metus". Na, kas skambina gydytojui ir susitaria dėl vizito prieš trejus metus? Jūs, jei sergate. Kinijoje, jei esate akupunktūros specialistas arba naudojate elektroakupunktūrą, jūsų laikas užsakomas ketveriems metams į priekį.

D.W.: Pete, atsiprašau, mūsų laikas baigėsi. Nuostabi tema, norėčiau padėkoti, kad esate su mumis. Dėkojame už jūsų laiką.