Tuneliai ir superkostiumo technologijos |2021 liepos 27 d.

07/27/2021

Interviu su Emery Smith (2018 m. vasario 6 d.).

(https://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=395)

Versta su Deepl Translate

DW: Sveiki sugrįžę į "Cosmic Disclosure"! Ir vėl turime ypatingą svečią - įžvalgų turintį Emery Smithą. Emery, noriu padėkoti, kad pagaliau išėjai į šviesą.

[daugiau]

E.S.: Ačiū, Dave'ai. Tam prireikė beveik dešimties metų. Manau, kad atėjo laikas žmonėms gauti išsamią informaciją ir pridėti ją prie to, ką mums jau papasakojote. Yra tam tikrų spragų, todėl norėčiau padėti jas užpildyti, jei turite klausimų.

D.W.: Kalbėjomės apie tai, ko išmokau iš Pete'o Petersono, apie idėją, kurią jis išsakė ankstesniame mūsų laidos epizode.

AS: GERAI.

D.W.: Kalbėjomės apie tai, kad po žeme yra didžiuliai iškirsti tuneliai, kurių vidus lygus kaip stiklas.

AS: Taip, obsidianas.

D.W.: Teisingai.

ES: Išlydyta uoliena.

D.W.: Jūs apie tai žinote?

A.S.: Taip.

D.W.: Jis man sakė, kad kai kuriais atvejais jie eina po Nazkos plynaukštės linijomis. Tunelių šonuose yra kamerų, kurios atrodo taip, tarsi jose gyventų žmonės. Atrodo, kad kad ir kas jie buvo, išvykdami jie viską pasiėmė su savimi. Ar galėtumėte šiek tiek paaiškinti? Ypač tai, kad kažkas galėjo viską išvalyti, galbūt tai buvome ne mes, o pačios būtybės. Ką žinome apie tai, kodėl tuneliai atrodo tokie apleisti?

ES: Na, yra daugybė skirtingų įrenginių, ir visi jie sujungti su daugybe kitų tunelių. Nežinau, kuo Pitas su jumis pasidalijo, bet man sakė, kad čia yra 200-300 rūšių įrangos ir daugybė sienose tarsi įšaldytų būtybių. Visas tinklas yra tarsi urvų sistema, lavos vamzdžiai, kurie iš pradžių buvo sąmoningai ištirpdyti, o paskui užšaldyti...

DW: Teisingai.

ES: ...tam tikrais momentais. Sakyčiau, kad tai labai panašu į sustabdytą animaciją.

D.W.: Įdomu, kad jūs sakėte, jog yra 200-300 skirtingų prietaisų, o Pete'as sakė, kad jų gali būti 500.

AS: O.

D.W.: Kodėl taip skiriasi skaičiai?

AS: Tikriausiai tiek jų yra vien Meksikoje, bet tuneliai driekiasi ir į pietus.

D.W.: Oho!

AS: Dirbo didelė mokslininkų komanda, kuri dabar turi perduoti visus savo atradimus Amerikos vyriausybei.

D.W.: Ir Pitas man pasakė tai, kuo niekada su niekuo nesidalijau ir apie ką dabar noriu kalbėti į kamerą. Jis teigė, kad naujausia žvalgybinė informacija rodo, jog yra įrodymų apie penkias skirtingas ateivių kolonizavimo Žemėje epochas, o kolonijos buvo gana didelės ir reikšmingos. Beveik visi jie buvo po žeme. Jis taip pat sakė, kad visos šios penkios epochos, kai kurios trukusios milijonus metų, labai skyrėsi viena nuo kitos: technologijos, visuomenės tipas ir daiktų išvaizda. Kiekvienas laikmetis buvo skirtingas. Man smalsu, ar esate girdėję apie penkias pagrindines ateivių kolonizavimo Žemėje epochas?

ES: Girdėjau, kad jų buvo penkios, bet žinau apie tris - artefaktus ir būtybes, bet šios žinios nėra iš pirmų lūpų. Aš pats mačiau įrangą, skaičiau ataskaitas, stebėjau technologijas ir, žinoma, kai kuriuos kūnus. Taip, tai tiesa. Žinote, turėjo būti bent penkios skirtingos civilizacijos. Kalbame apie milijonų metų tarpus tarp jų.

DW: Suprantu.

ES: Mes kalbame apie skirtingus laikus. Manau, kad tai galima susieti su tuo, kas buvo atrasta Egipte, Antarktidoje, senovės Lemūrijoje ir Atlantidoje. Viskas susieta su skirtingomis laiko juostomis. Kaip jau minėjote, simboliai ir išvados, visa įranga ir technologijos yra visiškai kitokios. Dabar vyriausybė samdo daugybę mokslininkų, kad šie įveiktų kodą ir išsiaiškintų, ką jis reiškia. Ir, žinoma, dalis įrangos neveikia, nes mokslininkai nesupranta, kad sąmonė yra tik technologija. Tai numeris 1. Skaičius 2: tai toks aukštas mokslas, kokio mes niekada nežinojome, kad jo nesugebame suprasti, net jei būčiau, tarkime, ateivis ir bandyčiau tai paaiškinti. Net ir žinodami viską, ką žinome dabar, mūsų smegenys tiesiog negalėjo to suvokti.

D.W.: Ankstesniame epizode mane ypač nustebino jūsų žodžiai apie tai, kad Antarktidoje rasti griuvėsiai panašūs į Kosta Rikoje esančiame urve rastus griuvėsius. Norėčiau užduoti klausimą ir išgirsti jūsų nuomonę. Vienas informatorius kalbėjo apie po Ekvadoru rastą kompleksą ir apie tai, kad Neilas Armstrongas ir kai kurie kiti NASA astronautai turėjo galimybę į jį nusileisti. Kompleksas yra labai pažangus, nuostabus ir labai panašus į Antarktidoje esančią struktūrą. Man niekada nepavyko rasti kito informuoto asmens, kuris turėtų papildomų duomenų apie šį konkretų kompleksą. Paklausiau Pete'o ir Cory Hoodų, bet jie nieko nežino apie Ekvadorą.

AS: Praėjusiame epizode sakiau, kad tai buvo už Kosta Rikos ribų.

DW: O! Tai tiesa.

AS: Visiškai teisingai. E.S.: Taip, aš ten buvau.

D.W.: Jūs buvote viename iš kompleksų netoli Ekvadoro?

E.S.: Taip.

D.W.: Tikrai?

ES: Taip.

D.W.: Iš to, ką girdėjau, jis nuostabus.

AS: Taip. Atrodo, kad ten jau pradėjo vystytis flora ir fauna... Kažkada, labai seniai, ten sudužo kosminis laivas, kurio energetinė sistema veikia iki šiol. Ji tikriausiai su savimi atsinešė kokių nors bakterijų ar dar ko nors, nes giliai ten jaučiamas bioliuminescencijos pojūtis. Net atmosfera ten šiek tiek kitokia nei paviršiuje. Ir jis NĖRA labai giliai po žeme.

D.W.: Hmm.

ES: Galiu pasakyti, kad augalai nepanašūs į nieką, ką kada nors mačiau Žemėje...

D.W.: Oho!

ES: ...tai buvo neįtikėtina. Žinoma, kai kurie smulkūs vabzdžiai ir kiti gyvūnai taip pat buvo labai skirtingi.

D.W.: Nuostabu!

AS: Tai labai saugoma vieta su puikia apsaugos sistema. Tačiau manau, kad visuomenė netrukus apie tai sužinos, nes dabar jį atsitiktinai aptiko kitų organizacijų, tyrinėjančių Vidinę Žemę, palydovai. Taigi bus sunku paslėpti šį konkretų kompleksą. Taigi jūsų informatorius sakė tiesą. Ar jis pavadino kompleksą urvu, ar...?

D.W.: Jis tik pasakė, kad tai požeminis kompleksas.

ES: Suprantu. Taip, tai požeminis kompleksas. Tačiau iš tikrųjų tai yra kosminis laivas, kuris sudužo arba tiesiog buvo paliktas čia. Tada aplink jį prasidėjo statybos. Kadangi laivas buvo arti žemės paviršiaus, į jį tekėjo vanduo, o kai kurie vietiniai augalai ir gyvūnai susimaišė su tuo, ką atgabeno laivas. Be to, aplinką keitė ir paties laivo energija. Šiuo metu negaliu pateikti išsamesnės informacijos.

D.W.: Gerai. Mane supykdė tai, kad informatorius vartojo tokius žodžius kaip "tiesiog nuostabu", neatskleisdamas jokių konkrečių detalių apie tai, ką jis galėjo matyti. Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie tai, ką būtume pamatę, jei būtume ten nuvykę?

E.S.: Manau, kad galėčiau, tik šiandien, kai apie tai galvoju, nemėgstu naudoti filmų.

D.W.: Filmuose yra užprogramuota informacija, kuria siekiama diskredituoti informatorius.

AS: Na, palyginti su tuo, kas ten yra, filme "Avataras" pristatyta žemė atrodo kaip maža mokyklos žaidimų aikštelė.

D.W.: Oho!

ES: Per viską, kas ten buvo, tekėjo skystis. Net šakų stiebai atrodė taip, tarsi jais tekėtų skystis.

DW: Oho.

ES: Žinote, iš visur sklido šviesa, įvairiausių atspalvių šviesa. Niekada anksčiau nemačiau tokios šviesos. Kalbu ne apie vaivorykštės spalvas, bet apie daugybę kitų nuostabių spalvų. Nuostabiausia yra augalai. Jie turi sąmonę, ne tokią kaip mūsų. Žinoma, visi augalai yra sąmoningi, tačiau šie labai skiriasi nuo kitų. Viskas, pradedant lapais ir baigiant dirvožemiu, yra kempinė. Dirvožemis. Visas dirvožemis yra kempinė, tarsi vaikščiotumėte ant 2,5 cm storio kempinės čiužinio. Nežinau, kaip tai pasakyti, bet kaip jaučiatės, kai žengiate ant ko nors panašaus į lavą?

DW: Oho!

ES: Ir viskas labai šlapia. Yra mažų būtybių, mažų pelės dydžio padarėlių, pavyzdžiui, apgamai be kailio arba žvirbliai be kailio. Na, net ir jie labai skirtingi. Jie tarsi spinduliuoja spalvomis. Nežinau, ar tai buvo ten esančios šviesos atspindys, ar jų pačių skleidžiama šviesa. Žinote, nebuvau ten tam, kad galvodavau apie šiuos dalykus. Buvau užsiėmęs kažkuo kitu. Tačiau tai pasirodė nuostabiausia... vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos esu matęs čia, Žemėje.

Manau, kad ten susiformavo daug kitų biosferų. Tiesiog kažkokiu būdu vienas iš jų atsivėrė ir susimaišė su daugybe kitų. Beje, mokslininkams tai sukėlė didelį nerimą. Jie baiminosi, ar liga neišplis toliau. Laimei, taip nenutiko. Po žeme gyvenantys augalai ir gyvūnai negalėtų išgyventi mūsų planetos paviršiuje.

D.W.: Oho!

ES: Taigi tai yra savotiška biosfera. Galbūt dėl to kaltas elektromagnetinis laukas, galbūt jis saugo šį regioną nuo to, kas gali patekti į jį arba išeiti iš jo.

D.W.: Dalis to, ką vidinis asmuo turėjo omenyje sakydamas "tiesiog nuostabu"... Labai džiaugiuosi išgirdęs šias detales. Dabar viskas daug prasmingiau. Manau, kad... Pasakysiu štai ką: matyt, tai vienas iš būdų "papirkti" Neilą Armstrongą ir kitus astronautus, kad jie tylėtų. Remiantis tuo, ką aprašote, viskas skamba taip neįtikėtinai, kad sutiktumėte tylėti vien tam, kad vėl ten patektumėte. Arba...

AS: Taip, tai buvo apsikeitimas paslaugomis. Programose nekeičiami pinigai. Visa tai susiję su paslaugomis.

D.W.: Hmm.

AS: Jei nenorite laikytis taisyklių ir daryti paslaugų, tai paprastai yra didelė problema. Kaip žinote, abipusė malonė - leidimas astronautams apsilankyti Antarktidoje.

DS: Suprantu. Taip.

ES: Taigi... Ir visos kitos ypatingos planetos vietos, kurių dar net nepradėjome tyrinėti. Nes yra ne viena tokia vieta, o daugybė tokių vietų. Ir čia, Žemėje, ir aplink ją. Tai tik vieno iš kiaušinių lukštas įtrūko ir išsirito kažkas gražaus.

D.W.: Kalbant apie technologiją... Kai informatorius minėjo "kažką nuostabaus", jis iš dalies turėjo omenyje, kad ten buvo objektų, kurie atrodė kaip nuostabūs kosminiai laivai. Jūs būtumėte matę, kaip jie leidžiasi žemyn. Ar galėtumėte apie tai papasakoti šiek tiek daugiau? Kaip susijusios erdvėlaivių technologijos ir tai, kas atrodo kaip sodai filme "Avataras"?

E.S.: Visų pirma, tai lengvi laivai, todėl jie nenaudoja guminių padangų. (juokiasi) Šviesa yra taktilinė. Laivai gali būti apvalūs ir ovalūs, labai ilgi ir ploni. Laivas, kurį mačiau, yra labai didelis. Beje, nenukeliavau per toli, tik 275 metrus, bet ir to užteko, kad visiškai... Man tiesiog atvipo žandikaulis.

D.W.: Oho!

AS: Švieslentę galima paliesti. Taigi įsivaizduokite ne šviesą, kuri gali apakinti, kaip čia, Žemėje, bet šviesą, kuri šviečia taip, kad galėtumėte ją matyti ir sutelkti į ją dėmesį, bet nebūtumėte apakinti. Į laivą galite patekti iš bet kurios vietos.

D.W.: Tikrai?

ES: Jums tereikia prie jo prieiti ir paliesti. Tai savotiška biometrija.

D.W.: Emery, tai labai įdomu. Kai į laidą atėjo Pitas Petersonas, jis papasakojo, kad Antarktidoje rastas laivas taip pat skleidė išsklaidytą švytėjimą.

ES: Taip ir buvo.

D.W.: Visur, kur tik nueidavai, buvo šviesu. Visur ir visada buvo šviesu. Jis taip pat pasakojo apie vaiką, kuris buvo specialiai auginamas tokioms programoms. Taigi šis vaikas sužinojo, kad galima kalbėtis su laivu. Laivas gali keisti formą. Atsižvelgiant į tai, ką norite, kad jis darytų, arba į tai, ką jam nurodote, laivas pradeda keisti formą. Laivas gali suprasti mūsų kalbą, mintis ar bet ką kitą.

ES: Žinoma. Taip, tikrai. Žinote... Visa sąmonė yra tik technologija, kaip mes ją vadiname čia, Žemėje. Laivas yra gyvas ir jums nereikia jo valdyti patiems. Tereikia pasakyti "eiti", ir jis nueis ten, kur norite. Tai labai paprasta. Arba tiesiog pagalvokite, kur norite nuvykti, ir jis saugiai jus ten nuveš.

Kad ir į ką žiūrėtumėte laivo viduje, viską matote lauke. Nesvarbu, kur ieškosite. Toje vietoje tarsi atsiveria langas, pro kurį labai aiškiai, labai plačiu kampu matai viską, kas yra lauke...

D.W.: Oho!

ES: ...įskaitant viršų ir apačią.

D.W.: Ar galite matyti vaizdą ir binokliu, kaip teleskopu?

AS: Nežinau, nemačiau.

D.W.: Štai dar vienas dalykas, apie kurį kalbėjo Pitas. Pažangesni mūsų naikintuvai, žinoma, įslaptinti, turi technologiją, susijusią su peilių plombomis. Atidžiai apčiuopę ašmenis, galite apčiuopti nedidelį įdubimą. Pitas sakė, kad jame yra daug nervų galūnėlių. Jis dalyvavo programoje, kurios metu buvo nustatyta, kaip per šiuos taškus, vadinamus portalais, galima perduoti signalus. Ir tada akli žmonės tarsi įgyja regėjimą. Ta pati technologija naudojama naikintuvuose, jiems nereikia iliuminatorių, viską matai tarsi vidine akimi. Regėjimas yra toks pat kaip ir įprastomis akimis, be to, veikia binokulinis efektas, kaip teleskopas.

AS: Norite pasakyti, kad jums nereikia ekrano?

D.W.: Būtent.

E.S.: Bet jums reikia...

D.W.: Viskas tavo galvoje.

AS: Žinoma, jums reikia apsaugos.

D.U.: Taip.

AS: Tai, ką sakote, tiesa, bet faktas tas, kad tai labai sena technologija.

D.U.: (juokiasi) Senoji technologija?

AS: (juokiasi) Atsiprašau. Tačiau dabar net gaminami žaislai, kuriuos pakabini ant piršto ir galvoji, kad ore pakils balionas su sparnais ar pan.

D.U.: Žinau.

ES: Taigi viskas tikra. Palyginti su dabartinėmis technologijomis, tai yra šiek tiek pasenusi technologija, ypač su nauja kostiumų programa ir panašiais dalykais. Kaip jums buvo pasakyta, viskas yra integruota į šalmą ir jums tereikia tik galvoti. Naudodami šalmą galite priartinti objektus, priartinti arba atitolinti vaizdą. Galite matyti skirtingo ilgio bangas ir šviesą. Iš esmės viskas yra taip, kaip sakėte. Esu gerai susipažinęs su juo ir tikrai galiu patvirtinti, kad viskas, ką man pasakojo Pitas, yra tiesa.

D.W.: Kalbant apie technologijas, pakalbėkime apie egzosuitą, išmanųjį kostiumą ar kaip norite jį vadinti. Ar galėtumėte man papasakoti... Anksčiau su manimi dalijotės nuostabia informacija.

AS: O Dieve mano, kostiumas, kaip juokinga. E.S.: Taip, žinoma.

D.W.: Ar jums tikrai patiko juo naudotis?

E.S.: Taip, taip.

D.W.: Tada papasakokite mums apie tuos išmaniuosius kostiumus.

A.S.: Tai tikrai kažkas tokio! Negalima to pasakyti trumpai, jis sujungia kelias funkcijas. Pradėsiu nuo nuostabių kauluose įdiegtų technologijų, pvz.

D.W.: Pirmiausia, ar galite pasakyti, kas tai yra?

E.S.: Gerai, numeris 1. Jis sukurtas taip, kad galėtumėte eiti bet kur ir...

D.W.: Ar pats juo naudojotės? A.S.: Pirmiausia turime supažindinti žmones su eksterjeru.

E.S.: O, gerai.

D.W.: Ką matytumėte ant žmogaus, dėvinčio tokį kostiumą?

AS: Pamatytumėte kažką panašaus į nardymo kostiumą.

DW: Suprantu.

ES: Nedidelis kiekis neopreno, bet tai visai ne neoprenas. Kostiumas tankus, bet labai, labai plonas. Jis sugeba sugerti visą jūsų kūno sukrėtimą, jei, tarkime, nušoktumėte nuo 12 m aukščio uolos ant žemės. Visas svoris pasiskirsto visame kostiume, todėl jūsų kūnas nieko nejaučia.

D.W.: Oho!

ES: Be to, kostiumas atsparus kulkoms ir smūgiams. Tam tikra prasme jis netgi atsparus elektromagnetinei spinduliuotei. Šalmas yra nuostabus. Jis valdomas protu ir protu, nes yra sujungtas su jumis per tas įdubas ant menčių, apie kurias kalbėjote, bet ne...

DW: O kaip dėl karščio ar šalčio?

E.S.: Taip, tai geriausia. Žinote, kostiumas palaikys bet kokią norimą temperatūrą. Jis visą laiką matuoja kūno temperatūrą, žino, kiek prakaituojate. Ji žino, kiek oro įkvepiate ir iškvepiate, kūno temperatūrą, kraujospūdį, iš esmės žino viską. Kombinezonas gali susispausti, kad sušvelnintų smūgius, ir išsitempti, kad jums būtų patogu, kad ir kur keliautumėte. Jūs net nejaučiate, kad esate nuogas. Tačiau jei ketinate judėti, jis suspaudžiamas ir aktyvuojamas tiesiog per nanosekundes. Šis kostiumas sukurtas kaip superkareivio kostiumas, kad pakeistų senuosius prabangius kostiumus, kaip filme "Plėšrūnas", kurie dažniausiai buvo naudojami maskuotei. Be to, po juo reikėjo nešiotis ginklą. Taigi dabar kostiumas yra visai kitoks. Manau, kad jame naudojamos įvairios sudėtinės medžiagos.

DW: Suprantu. "Dilitinio plėšrūno kostiumas." Paaiškinkite, kas tai yra. Žinoma, filme "Plėšrūnas"...

E.S.: O, tai nėra lengva...

DS: Filmo būtybė kartais tampa nematoma.

ES: Taip.

D.W.: Bet jis turi kažkokį daiktą ant rankos, kurį galima...

ES: Taip, žinote, tai popkultūros terminas. Niekada taip nevadinau, niekada nenaudojau tikrųjų šių prietaisų pavadinimų.

D.W.: Suprantu.

ES: Bet, žinote, toks kostiumas iš esmės yra pagamintas iš mažų suapvalintų daugiakampių, panašių į piramides, o piramidės apačioje yra veidrodis. Daugiabriauniai yra labai, labai maži, mažesni nei... Spėju, kad apie 0,3 mm...

D.W.: Oho!

AS: Žinoma, 0,03 arba 0,3 mm. Taigi viename kubiniame centimetre jų yra tūkstančiai.

D.W.: Jokiu būdu!

ES: Ir štai kas atsitinka. Šviesa, patekusi į kostiumą, išsklaido šviesą aplink jus ir priešais jus. Taip pat... Senieji kostiumai iš esmės atspindi viską, kas yra už jūsų, nes norite su kažkuo susidurti. Žiūrėk, mes čia sėdime, o tu nori pamatyti kėdę, ant kurios sėdžiu, o ne mane. Žinoma, jis nebuvo labai veiksmingas, tačiau naktį ir dieną, jei kovojate džiunglėse, veikė pakankamai gerai. Bet ne pakankamai gerai, kaip filme rodomas kostiumas.

D.W.: Taip.

ES: Tačiau net ir toks kostiumas buvo velniškai geras ir išgelbėjo daugybę gyvybių. Taip jau yra. Tada pasirodė naujos kartos kostiumai. Sukurkime geresnį kostiumą nei Geležinio žmogaus, suteikime jam mobilumo, kad nereikėtų jo nusivilkti. Taigi galite jį nešioti, tarkime, septynias dienas.

D.W.: Ar kostiumas jus valo?

AS: Taip.

D.W.: Puiku!

A.S.: Štai ką daro toks kostiumas: jis tuo pačiu metu aprūpina jus maistinėmis medžiagomis.

D.W.: Taigi jums nereikia nei valgyti, nei gerti?

E.S.: Nereikia nei valgyti, nei gerti, viskas eina per odą. Dabar jie sukūrė būdą, kaip maistines medžiagas ir vandenį pasisavinti per odą.

D.U.: Kitaip tariant, jums tereikia pajusti alkį...

AS: Na, visi valgo, geria ir pan.

D.W.: O taip.

AS: Tai ne tai, žinote. Jums net nereikia jaustis alkaniems.

D.W.: Suprantu.

AS: Tai tiesiog nebūtina.

D.W.: Suprantu.

E.S.: Bet, žinote, kostiumą reikia prižiūrėti, kaip ir naikintuvą. Negalite jo nešioti vienerius metus. Jis įkrautas specialiu įkrautu vandeniu... Na, iš tikrųjų jis veikia naudojant įkrautą plazmą.

DW: Ar ant kostiumo yra kokių nors mažų kišenėlių ar iškilimų, žinote, kaip...

ES: Nieko. Ne, jis lygus ir be siūlių.

D.W.: Oho!

AS: Kai į jį įsitraukiate... Ant jo yra užtrauktukas. Kiekvienas kostiumas sukurtas specialiai tam tikram operatoriui. Taip ir turi būti, nes kitaip jis tinkamai neveiks. Jei, tarkime, ketinate šokinėti su mano kostiumu arba bandote daryti ką nors nesaugaus, galite susižeisti.

D.W.: Tai prasminga.

E.S.: Todėl dabar bandoma sukurti savarankiškai prisitaikantį kostiumą su savo dirbtiniu intelektu, kad jį galėtų dėvėti visi. Taip gali nutikti ateityje. Taip pat buvo problemų dėl šalmų, bet manau, kad jos jau sėkmingai išspręstos.

D.W.: Prieš pereidami prie ko nors kito, gal galėtumėte papasakoti apie bėgimą ir šokinėjimą su šiais kostiumais? Kas čia naujo?

E.S.: Na, jūs galite bėgti 60 km/val. greičiu.

D.W.: Oho!

E.S.: Kostiumas neleis jums nukristi. Jame įrengta speciali sistema, kuri... Turite suprasti, kad kostiume yra milijardai siūlų, panašių į, tarkime, dantų siūlą. Taigi jis gali būti priveržtas bet kur. Taigi, jei... Žinai, jis sugeria kiekvieną į tave pataikiusią kulką. Žinoma, jūs nesate visiškai neperšaunamas, bet dažniausiai jis be problemų sustabdys .223 kalibro kulką.

D.W.: Neįtikėtina!

ES: Taigi įvyksta štai kas. Kostiumas "žino", kad svyruojate ir tuoj nukrisite. Jis spaus ten, kur reikia, o tam tikra kostiumo pusė išsilygins, kad pergrupuotų jus ir jūs atgautumėte pusiausvyrą bei nenukristumėte.

D.W.: Oho!

AS: Taigi galite... Iš tikrųjų galite bėgti bet kokioje vietovėje, net kalnuotoje, ir nešti didelį svorį.

D.W.: Tikrai?

AS: Taip. Galite nušokti nuo uolos, apsiversti ore, net jei nesate gimnastas, ir nusileisti ant kojų kaip katė.

D.W.: Jokiu būdu!

AS: Kostiumas neleis jums nukristi ant galvos ar susižeisti. Skafandras perims jūsų valdymą, suvynios jus ir pasirūpins, kad nusileistumėte ant kojų. Tai labai įdomu. Juo taip pat galima sukurti nedidelius iškilimus. Kostiumas gali išskleisti mažus pelekus, kad galėtumėte plaukti, o kai... Jei prarasite orientaciją arba iššoksite per aukštai, kostiumas pakeis jūsų kritimo kampą. Tarkime, jei prarastumėte sąmonę.

D.W.: Kuo ypatingas kritimas? Pakalbėkime apie šokinėjimą.

ES: Šokinėjimas yra kažkas nuostabaus. Noriu pasakyti, kad galite nušokti į maždaug 15 m aukštį.

D.W.: Tikrai?

ES: ... 15-17 m nuo žemės, bet be svorio, be jokio papildomo svorio. Svoris yra ypatingas pokalbis. Jei vežate kokį nors nedidelį krovinį, nustatomas krovinio svoris, kuris turi įtakos visam kostiumui. Tai reiškia, kad kostiumas prisitaiko pats. Šiuo atveju naudojamos atgal atgautos ateivių technologijos. Tai tikrai nėra kažkas, ką mes tiesiog sugalvojome ir padarėme. Kostiumui sukurti buvo panaudota daug kitų ateivių technologijų. Jis buvo skirtas tik žmonėms, vykdantiems specialias operacijas, susijusias su aukščiausios klasės projektais, nesusijusiais su vyriausybe. Turiu omenyje labai aukštą lygį.

Dabar turime galimybę jį pristatyti pasauliui, tačiau be jokių ypatingų funkcijų, išskyrus apsaugos funkciją. Žinoma, galėtume pradėti nuo policininkų ir ugniagesių ir apsaugoti jus nuo karščio ir, žinoma, šalčio.

DW: Suprantu. Būkime šiek tiek konkretesni.

E.S.: Gerai.

D.W.: Kai sakote "mes"...

A.S.: Aš klausausi.

D.W.: ...ar galėtumėte paaiškinti, kas esame "mes" ir kaip toks ieškinys galėtų būti pateiktas visuomenei?

E.S.: Žmonės, kurie sukūrė kostiumą, nori, kad jis būtų naudojamas žmonių labui. Žinoma, yra ir kitų rūšių kostiumų, kuriais galima kovoti. Vietoj kovos... Turite suprasti, kad kol kas tai tik prototipai. Jie dar nėra prieinami niekam, tiksliau, per daug kam. Taigi visi jie yra tik prototipai, bet jau sukurti. Dabar jie galvoja, ką su juo daryti?

Į šiuos projektus įsitraukiau todėl, kad jiems reikia mano turimų žinių. Jie kreipėsi į mane ir pasakė: "Jei galėtumėte mums pateikti ieškinio pagrindą, galėtume su jumis sudaryti sandorį. Suteiksime jums savo kostiumą, kurį galėsite pasilikti ir naudoti, kada panorėję. Žinoma, negalite su juo bėgioti po miestą ir jo demonstruoti, tačiau galite juo keliauti į kol kas neatskleistas vietas Jungtinėse Valstijose ir jį išbandyti."

Būtent tai ir norėjau padaryti, nes puikiai žinau, iš kokių medžiagų pagamintas kostiumas. Ypač norėjau dirbti su šalmu, kuris yra visiškai atskiras nuo kostiumo, bet pagamintas tik jam. Žinote, visos šios medžiagos yra svetimos kilmės, jos tiesiog atkurtos atgal.

DW: Kažką minėjote apie levitaciją.

ES: Taip.

D.W.: Ką tai reiškia? Kaip kostiumas gali prisidėti prie levitacijos?

E.S.: Na, šiame kostiume levitacija siejama su baltuoju auksu.

D.W.: Hmm.

E.S.: Jums reikia gryno baltojo aukso iš senovės laikų.

D.W.: Tikrai?

ES: Taip.

D.W.: Kokia levitacija? Ar galėtumėte pasakyti ką nors konkretaus?

E.S.: Na, čia kostiumui padeda sąmonė. Taigi sumaišius kostiumo savybes su specialiu baltuoju auksu galima įgyti gebėjimą levituoti. Taip, jūs tikrai galite levituoti.

D.W.: Kokiu mastu?

AS: Kiek tik norite. Jei kostiumas pagamintas tinkamai, juo galima skristi net į kosmosą.

D.W.: Keista, bet pastaruoju metu pasitaiko vis daugiau istorijų... pavyzdžiui, neseniai Australijoje. Ten buvo pastebėtas ore levituojantis vyras.

ES: Oho!

D.W.: Žmogaus figūra...

ES: O, taip.

D.W.: ...tiesiog levituoja ore.

Kiek tokių kostiumų išbandoma dabar?

AS: Tik du. Žinau tik du tokius ieškinius.

DW: Tikrai?

E.S.: Taip. Žinau tik du šio gamintojo kostiumus. Taip. Bet esu tikras, kad tokių ieškinių yra daug. Esu matęs daug panašių kostiumų į "Geležinio žmogaus" kostiumą, bet ne tokių, kuriuos aprašiau pirmiau.

D.W.: Suprantu.

ES: Nes jie neapsiriboja vien ratais ir varžtais.

D.U.: Žinoma. Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad kai apie tai pasakiau Corey Hoodui, jis man pasakė, kad lygiai tokie patys kostiumai buvo TKP ir jis juos naudojo. Jis sakė, kad akimirksniu atsirado antigravitacija. Tai reiškia, kad kai krentate ir prieš atsitrenkdami į žemę atsiduriate 60-90 cm atstumu nuo žemės, kostiume yra pakankamai slėgį sukeliančių dujų, kurios jus levituoja. Galite sklandžiai nusileisti. Tačiau visa tai veikia tik trumpą laiką, tai trumpalaikis gebėjimas levituoti.

ES: Taip. Kiek žinau, tai specialūs kostiumai, skirti šuoliams ir nusileidimams. Tie, apie kuriuos žinau, tokios galimybės neturi. Dabar tokiems tikslams naudojami elektromagnetiniai laukai.

D.W.: O, tikrai?

ES: Taip.

D.W.: Taip pat matėme tokius filmus kaip "Ateities pakraštys", Tomo Cruise'o filmą "Gyvai". Mirti. Vėlgi, kai kareiviai turi didelius metalinius egzoskeletus...

AS: O, taip.

DS: ...kuriais jie gali judinti stovinčius automobilius.

AS: Taip. Tai labai sena technologija. Jis buvo plačiai naudojamas visuose slaptuose projektuose ir požeminėse bazėse.

D.W.: Negali būti?

AS: Egzoskeletai, kuriuos matėte filmuose, net "Svetimų" serijoje su Sigourney Weaver. Gremėzdiški egzoskeletai.

D.W.: Jūs teisus.

AS: Dabar jie daug mažesni ir lengviau atkartoja kūno kontūrus. Labai lankstus ir ne toks gremėzdiškas. Žinote, su jomis galite pakelti dešimt kartų didesnį svorį nei pats sveriate. Jūs galite kelti... Dabar esate kėlimo žmogus.

D.W.: Oho!

AS: Bet jūs nesate... Mano žinomi kostiumai nėra skirti šuoliams, akrobatikai, bėgimui dideliu greičiu ar panašiems dalykams.

D.W.: Kaip kostiumas gali jums padėti, jei turite plėštinę žaizdą, lūžusį kaulą ar panašiai? Ar ji gali imtis kokių nors atsakomųjų priemonių?

E.S.: Žinoma. Pats kostiumas suspaudžiamas, kad sustabdytų kraujavimą ir pridėtų į kostiumą įmontuoto krešėjimo faktoriaus.

D.W.: Oho!

ES: Jis ne tik aprūpins jus vitaminais, mineralais, elektrolitais, maistinėmis medžiagomis ir kitais specialiais baltymais bei aminorūgštimis, kad galėtumėte su juo geriau bendrauti ir kad kostiumas bendrautų su jumis, bet ir sutvarkys, tarkime, lūžusią koją. Koja lūžta, o tada ji tampa vientisa, kaip gipse.

D.W.: Nuostabu!

E.S.: Taip. Tai puiku.

D.W.: O kaip dėl skausmo?

ES: Skafandras gali pakenkti, jei liepiate jam tai padaryti arba jei operatorius trukdo. Žinote, tai tas pats, kaip jei turite palydovą, žinoma, operatorius yra palydove, palydovas tai žinos. Kažkas su jumis visada bendrauja iš palydovo. Niekada tiesiog nebėgiojate aplink. Beje, toks kostiumas šiuo metu egzistuoja tik prototipo pavidalu.

D.W.: Kas nutinka, jei labai išsigąstate ar nerimaujate? Ar kostiumas žino, kad bijote? Ar galima kaip nors jums padėti?

E.S.: Taip, kostiumas nuolat matuoja feromonus ir chemines medžiagas jūsų kūne. Tai tarsi nuolatinė laboratorija. Taigi ji žino, ar jūsų adrenalino kiekis padidėjęs. Ji žino, kada jūsų širdies ritmas padidėja. Kostiumas nuolat analizuoja jūsų būklę. Be to, nepamirškite, kad paprastai tai susiję su jus stebinčia komanda, kuri visada imsis atsargumo priemonių ir gali suleisti epinefrino, morfino ar ko nors kito, kad ištrauktų jus iš ten, kur esate, jei buvote sunkiai sužeistas.

DW: O kaip dėl aromaterapijos?

ES: Nežinau. Nepamenu, kad būčiau matęs ką nors panašaus.

D.W.: Suprantu.

E.S.: Jie man nieko apie tai nepasakojo.

D.W.: Įdomu, nes Cory kostiumo versija yra beveik tokia pati kaip tavo. Vienintelis dalykas, kurį prisimenu, kad jis sakė, jog jei esi nusiminęs, kostiumas skleidžia levandų kvapą ar ką nors, kas tau patinka.

AS: Taip. Svarbu tai, kad kostiume nenaudojami vaistai. Jūsų organizmas turi savo chemines medžiagas, skirtas kovoti su stresu. Todėl taip svarbu, kad kiekvienas kostiumas būtų pritaikytas konkrečiam asmeniui. Kai kraujo tyrimų rezultatai jau paruošti, turime visas chemines medžiagas, galinčias sukelti "kovos arba bėgimo" reakciją. Taigi kostiumas gali greitai aprūpinti jus dopaminu arba serotoninu ir tai yra jūsų pačių dopaminas arba serotoninas. Savas - tai reiškia, kad jis gaunamas iš jūsų kūno. Tai reiškia, kad kostiumas gali padėti jums gydytis ir pridėti savo cheminių medžiagų, todėl jums nieko daugiau nereikia. Jis sušvelnina farmakologinį poveikį.

D.W.: Jei tokie kostiumai pateks į plačiosios visuomenės rankas, kaip galite užkirsti kelią, kad jais nepasinaudotų, tarkime, teroristai, nes su tokiu kostiumu jie taptų beveik nepažeidžiami?

E.S.: Taip, bet.

D.W.: Kaip užkirsti kelią piktnaudžiavimui kostiumu?

E.S.: Žinai, tai ir yra problema. Spėju, kad pirmiausia juos suteiks policijos pareigūnams, o kostiumų funkcijos bus apribotos jų poreikiais. Neperšaunamas. Jiems nereikia šokinėti ar bėgti per greitai. Kostiumuose nebus tiek daug siūlų, jie neturės visų maistinių medžiagų. Tačiau bus daugiau funkcijų, skirtų asmens apsaugai. Pavyzdžiui, labiau apsauginis kostiumas nei super herojaus kostiumas. Būtent taip planuojama, kad ji bus vykdoma civiliams gyventojams - lėtai ir palaipsniui. Tada kostiumai bus skirti tiems, kurie padeda sergantiems žmonėms arba dirba pavojingus darbus.

D.W.: Pavyzdžiui, gelbėtojai ar asmens sargybiniai?

E.S.: Taip, arba, tarkime, suvirintojai ar žmonės, dirbantys su ugnimi.

D.U.: Gaisrininkai?

ES: Taip, ugniagesiai, juos jau minėjome. Tuomet visuomenė turės naujos kartos kostiumus ir kiekvienas galės juos turėti. Kostiumas padės jums išlikti sveikiems, sustiprėti ir panašiai.

D.W.: Tikriausiai tokios technologijos gamyba bus panaši į lustų kūrimą išmaniesiems telefonams. Jie tampa vis geresni ir geresni, o paskui pradedami gaminti masiškai? Jie nebėra tokie brangūs, nes gaminami masiškai. Ar manote, kad tokie kostiumai pasieks vartotojų kainų lygį?

E.S.: O, tikrai. Tačiau jie turės ne visas funkcijas, o tik ribotą jų rinkinį. Būtent. Taigi atsakymas - taip, "X-Phone 20" negalėsite įsigyti, bet šiandien galite įsigyti "X-Phone 10".

DW: (juokiasi).

ES: Tai toks mūsų pokštas. Štai kaip tai veikia. Nemanau, kad... Manau, kad iki to laiko mums net nereikės to daryti. Manau, kad tokie dalykai bus prieinami kiekvienam. Mes neketiname... Mes ketiname peržengti vartotojiškumo ribas ir tai padarysime gana greitai - ateityje. Turiu omenyje ateinančius 20 metų.

D.W.: Nenorėčiau palikti šios temos nepaliestos. Sakėte, kad buvo problemų dėl šalmo. Ar galėtumėte apibūdinti problemos esmę? Kodėl šalmas nebuvo pakankamai geras?

ES: Apskritai šalmas yra puikus. Problema yra spaudimas ir ryšys su kostiumu, nes juos (kostiumus ir šalmus) kuria skirtingi kūrėjai.

D.W.: O.

ES: Iš esmės pats šalmas veikia be sutrikimų. Jis tiesiog nėra tinkamai sujungtas su kostiumu. Juk pats kostiumas glaudžiai priglunda prie kūno, o šalmas - ne, ar ne? Todėl šalmas yra šiek tiek talpesnis. Jis mažas, mažesnis už motociklininko šalmą. Tai ir buvo problema. Manau, kad problema jau išspręsta. Praėjusią vasarą. Ne praėjusią vasarą, o praėjusiais metais.

D.W.: Ar teisingai sakau, kad jums buvo suteikta galimybė tapti platintoju, kai produktai pasirodė rinkoje?

E.S.: Taip, bet labiau kaip tarpininkas. Mėgstu save laikyti tarpininku. Nesu labai stiprus versle, nes užsiimu daugeliu kitų dalykų. Norėčiau sujungti gamintojus su vartotojais, kad būtų apsaugoti žmonės, kurie savo ruožtu saugo mus, tokius kaip policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, greitosios pagalbos darbuotojai ir kiti civilinio pasaulio atstovai. Jiems tenka labai sunkus darbas ir jiems reikia pagalbos. Todėl jie turi būti šiek tiek priekyje, kai kyla neigiamos grėsmės. Kartu su šalmais tai taip pat yra problema. Juk nenorite, kad kas nors jus užkluptų...

DW: Man įdomu, kaip tai susiję su tarptautiniais įstatymais ir JT. Kaip jie reaguotų, jei kuri nors konkreti kariuomenė gautų prieigą prie tokios technologijos? Jie įgytų tokį neproporcingai didelį pranašumą kare, kad jei šalies vadovybė pajustų grėsmę savo egzistencijai, ji galėtų įvesti pasaulinę diktatūrą. Ką apie tai manote?

ES: Tai tik nuomonė. Jie apie tai nekalbėjo. Gamintojai, išradėjai, politikai... Na, ne politikai, bet žmonės, kurie vadovauja korporacijoms, jie nemąsto... Jie nemąsto ilgalaikiai. Juos domina, kas sumokės daugiausia pinigų, kaip viskas bus ir kiek mums to reikia. Laimei, jie labiau užjaučiantys, nes... Negaliu daugiau apie tai pasakoti, nes negaliu įvardyti pavardžių. Jų širdys yra vietoje ir jie nori daryti gera. Jiems nereikia kariauti.

D.U.: Suprantu.

AS: Iki to dar neprireikė, bet tikrai gali prireikti. Žinote, nemanau, kad... Turėdami viską, ką turime, bepiločius lėktuvus ir visa kita, žmonės apskritai neturi dalyvauti karo veiksmuose.

DW: Suprantu.

ES: Taigi, tai labiau gresia dronui, kuris atsiskiria nuo palydovo, iš karto išsidėsto virš vietos maskuojamuoju režimu ir tiesiog... Paprasta šiuolaikinė technologija yra tokia pasenusi, kad, žinote...

D.W.: Na, apibendrinkime. Atskleidimas prasideda, o mūsų laukia daugybė staigmenų, kurių net nesitikėjome. Šia prasme kostiumų technologija yra savotiška "Rapture".

ES: Taip ir yra.

D.W.: Taip.

ES: Tai suteikia mums galimybę keliauti į žvaigždes.

D.W.: Puiku. Emery, noriu padėkoti už jūsų laiką. Kartu su mumis buvo atvykęs ypatingas svečias - Emery Smithas. Dėkojame už jūsų laiką.