Požeminės bazės |2021 rugpjūčio 1 d.

08/01/2021

Interviu su Corey Goode ir Emery Smith (2018 m. gegužės 22 d.)

(https://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=414)

Versta su Deepl Translate

DW: Sveiki atvykę į dar vieną "Kosminio atskleidimo" epizodą! Šiandien jums pristatome kai ką ypatingo: du aukšto lygio informatoriai, kurie niekada nekalbėjo nei viešame, nei privačiame forume taip, kaip kalbės dabar. Su mumis yra Cory Goode ir Emery Smith. Emery, sveiki atvykę į programą.

[daugiau]

AS: Sveiki, Davidai, ačiū už kvietimą. Tai labai įdomi diena.

D.W.: Kori, ačiū, kad esate su mumis.

C.G.: Ačiū.

D.W.: Taigi nusprendėme pradėti pirmąjį 11 sezono epizodą bandydami rasti kažką bendro tarp to, ką patyrėte jūs, Emery, ir to, ką patyrėte jūs, Corey. Tai mus atvedė prie bendros temos - požeminių bazių. Taigi pirmiausia užduosiu keletą paprastų klausimų, o paskui šokinėsime. Ar žinote, kad kariuomenė, vyriausybė ar kaip juos bepavadintumėte, turi požeminių objektų? Jei taip, kokio dydžio jie yra? Kiek jų yra? Ką žinote apie šias įstaigas?

ES: Kiek žinau, vien JAV jų yra apie 300. Kai sakote "vyriausybė", norėčiau patikslinti, nes tokie objektai ne visada priklauso vyriausybei. Be to, kariuomenė GARANTUOJA šiuos įrenginius, bet ne visada juos kontroliuoja. Tokius įrenginius valdo didesnės korporacijos ir nežinomi subjektai.

C.G.: Tokios struktūros yra kontroliuojamos skirtingai.

AS: Būtent.

D.U.: Taigi, kai sakote, kad žinote, jog yra apie 300 tokių objektų...

AS: Tik Šiaurės Amerikoje.

D.W.: ...tai būtų vidutinis įvertis, ką tai reiškia? Kokios tai struktūros? Kaip jie atrodo? Kokio dydžio jie yra? Kiek žmonių juose dirba?

ES: Yra daug skirtingų įstaigų, kuriose gyvena skirtingi gyventojai. Visos jos turi skirtingas programas. Kai kurios bazės yra labai didelės, pavyzdžiui, Naujosios Meksikos, Nevados ir Kolorado. Juose įsikūrę ištisi miestai, o gyventojai niekada neiškyla į paviršių. Jie turi savo 24 valandas per parą veikiančias ligonines ir visa kita, kas skirta elitinei grupei. Taip pat yra laboratorijų, kuriose atliekami branduoliniai ir kitų rūšių energijos bandymai. Žinoma, tai ne tik medicininiai eksperimentai.

DW: Suprantu.

ES: ...bet ir kitų rūšių eksperimentai. Cory kalbėjo apie darbą su įvairių rūšių prietaisais, pavyzdžiui, įvairių rūšių transporto priemonėmis, kosminiais laivais. Ankstesniuose epizoduose kalbėjau apie medicininius eksperimentus, susijusius su klonuotų kūnų saugojimu ir panašiais dalykais. Be to, yra daug priemonių, skirtų dirbti tik su tam tikrais projektais. Matote, viskas yra taip atskirta, turiu omenyje darbuotojų informuotumo ribojimą iki jų darbo pareigų, kad kartais visa požeminė bazė dirba tik prie vieno projekto.

D.U.: Oho!

E.S.: Tokiais atvejais populiacija yra apie 200 žmonių, todėl ją galima kontroliuoti.

D.W.: Emery, žinau, kad tikriausiai negalite atskleisti bazių, kuriose lankėtės, pavadinimų ir jų buvimo vietų, bet ar galėtumėte konkrečiau nurodyti, kiek jų yra, kuo jos skiriasi viena nuo kitos ir kaip į jas patekti?

E.S.: Taip, žinoma. Kiek žinau, Jungtinėse Valstijose yra apie 300 požeminių bazių. Mano aplankytosios yra El Pase, Teksaso valstijoje, prie Teksaso universiteto El Pase.

Žinoma, visi žino, kad dirbau Los Alamoso bazėje ir Kortlando oro pajėgų bazėje. Dar vienas įrenginys yra Šarlotsvilyje, Virdžinijos valstijoje, kitas - Denveryje. Ir, žinoma, žinote apie Dulsę. Taip pat yra White Sands bazė (Naujoji Meksika), priklausanti White Sands nacionaliniam laukinės gamtos prieglobsčiui. Krestone, Kolorado valstijoje, po smėlio kopomis, dabar bandoma jį išplėsti.

D.W.: O kaip dėl Kanados? Ar ką nors žinote?

E.S.: Britų Kolumbijoje ir netoli Whidbey salos, netoli Vašingtono valstijos.

CG: Kai artėjate prie šių bazių ar požeminių objektų, ar įėjimas į juos kuo nors išsiskiria? Arba jie kažką simbolizuoja...

E.S.: Taip, 95 % bazių niekuo neišsiskiria, tačiau jos yra kruopščiai saugomos. Dažniausiai tai būna bazės prieigos arba pati bazė. Jie saugomi keliose vietose - prieigose. Yra keletas bazių, kurios atrodo nesaugomos, bet jos yra tokiose atokiose, nevaldomose vietovėse, kad... Žinoma, jos yra saugomos, bet ne per...

C.G.: Technologijos.

ES: Ne pačioje bazėje. pasitelkiant technologijas ir palydovus.

C.G.: Jie yra stebimi.

ES: Būtent, visiškai sekama. Atsakydamas į jūsų klausimą, manau, kad dauguma įėjimų... Kad patektumėte į požemį, pirmiausia turite patekti į griežtai saugomą laboratoriją, griežtai saugomą korporacijos pastatą arba griežtai saugomą karinį objektą.

C.G.: Taigi, ar galėtumėte mums papasakoti, kas yra tipiška, jei ketinate įeiti?

E.S.: Žinoma. Nepriklausomai nuo to, kur yra įvažiavimai ir kokio tipo bazės, visos jos turi vieną bendrą bruožą, pavyzdžiui, Curtlando karinių oro pajėgų bazė, kurioje dirbau. 

Tai yra gaisrinis bokštas. Niekada nebūtum pagalvojęs, kad tai įėjimas į statinį.

DW: Hmm.

AS: Tokie gaisriniai bokštai paprastai gaminami iš betono, o ne iš metalo. Noriu, kad įsivaizduotumėte 10x10 m dydžio betoninį pastatą, kylantį 6 aukštais tiesiai į viršų. Ji tariamai skirta stebėti gaisrų židinius, tačiau, žinoma, niekada nebuvo naudojama šiam tikslui. Niekada nėra automobilių stovėjimo aikštelių nei priešais jas, nei aplink jas.

Paprastai tenka eiti per daugybę skirtingų sargybos postų. Bet kadangi jau esate bazėje, kurios viduje yra dar viena bazė, turite pereiti du skirtingus saugumo patikros punktus. Pirmiausia pateksite į karinę bazę, kuri yra pirmoji apsaugos rūšis. Ši bazė paprastai turi dar griežčiau saugomą bazę su atskiromis tvoromis ir savo apsaugos komandomis. Tai ne kariuomenė. Ši bazė priklauso privačioms korporacijoms, apie kurias kalbėjau.

Pasakiau Deivui, kad buvo laikas, kai mano nakvynės namai buvo taip arti, kad į darbą važinėdavau dviračiu. Man buvo leista palikti dviratį taip arti įėjimo, kad juo važinėdavau į darbą ir iš jo. Taigi, man buvo leista palikti dviratį netoliese ir įvažiuoti į bazę. Tai buvo įprastas įėjimas, kuriuo naudojosi bazėje dirbantys žmonės. Darbuotojai galėtų naudotis skirtingais įėjimais, kuriais dažniausiai naudojasi mokslininkai. Buvo patogiau, nes gyvenome pačioje bazėje.

D.W.: Kas galėjo nutikti, jei kas nors būtų pradėjęs pastebėti, kad į gaisrinės bokštą įeina neįprastai daug žmonių, jei tai nesusiję su jų darbu? Kas būtų nutikę?

E.S.: Na, viena vertus, visa teritorija buvo stebima, be to, jūs jau esate bazėje. Bazė jau kažką žino... JIE jau žino, kad yra kažkas kita, nors ir neįsivaizduoja tikrojo masto. Kariuomenė ne visada žino, kokio dydžio yra požeminės bazės, apie kurias, Cory, matyt, ir kalbate.

CG: Ar lankytojai paprastai skenuojami? Kokių kitų saugumo priemonių imamasi?

AS: Įvairių rūšių. Kai atvykote ten, kaip aš, buvo specialus stovas dviračiams. Prikabindavau prie jo dviratį ir eidavau link įėjimo. Buvo dvejos durys. Įeinate taip pat, kaip ir, pavyzdžiui, į ligoninę, patikrinamas vairuotojo pažymėjimas ir kiti dokumentai. Ten stovi du apsaugininkai. Jūs įeinate. Jie arba jus atpažįsta, arba ne. Tačiau bet kuriuo atveju, prieš įeinant į vidų, atliekami trys skirtingi patikrinimai. Pirma, turite specialią kortelę, ji yra universali. Tai nieko ypatingo. Jame nėra jokių...

C.G.: Tik juostelė?

ES: ...hologramos ar kažkas panašaus. Taip, tik juostelė, magnetinė juostelė, kaip ant kredito kortelės. Tai nieko ypatingo. Tada, žinoma, atliekama delno atspaudo ir akies rainelės skenavimo procedūra - visi senieji metodai, labai panašūs į tuos, kuriuos matote filmuose. Sėkmingai atlikę nuskaitymą, nueikite liftu į apačią. Nusileidę žemyn...

CG: Kol liftas leidžiasi žemyn, esate stebimas.

AS: Žinoma. Tai nėra įprastas keltuvas. Jis tik atrodo kaip įprastas liftas, bet iš tikrųjų jus nuskenuoja, kad įsitikintų, ar ant jūsų nėra, tarkime, plutonio ar kitų grėsmę keliančių medžiagų. Kai leidžiatės žemyn, jūsų kūnas skenuojamas.

D.W.: Oho!

ES: Štai kodėl kontrabandos negalima įvežti net į kūno angas. Taip pat negalite eiti į liftą su bomba, granata, pistoletu ar panašiai.

D.W.: Tai tam tikra rentgeno arba magnetinio rezonanso vizualizavimo rūšis, kai...

ES: Taip.

D.W.: Suprantu, taip ir maniau.

ES: Bet ne visai tas pats. Technologija nėra radioaktyvi, todėl jums negresia joks pavojus.

D.W.: Suprantu.

E.S.: Kai buvome viduje, žinoma, visą laiką nešiojome specialius rentgeno spindulių detektorius, kad galėtume stebėti, kiek radiacijos gauname.

C.G.: Ar patyrėte radiacijos poveikį?

E.S.: Žinoma. Ir tai ne visada buvo tik rentgeno spinduliai. Gali būti, kad buvo ir kitų projektų, kuriuose buvo naudojami prietaisai, skleidžiantys saugaus lygio spinduliuotę. Bet jūs visą laiką buvote stebimas.

C.G.: Ar yra kokių nors radiacijos kaupimosi skaičiavimų?

ES: Žinoma. Visi stebimi, ar nėra dujų, radiacijos ir tam tikro bangos ilgio šviesos, galinčios pakenkti organizmui. Tai trys dalykai, kuriuos nuolat atidžiai stebime.

DW: Gerai. Taigi, Cory, kadangi jūs taip pat turite buvimo požeminėse bazėse patirties, ar jums neateina į galvą nieko pažįstamo ar nepažįstamo?

CG: O, taip, visiškai pažįstamas. Kaip sakė Emery, yra įvairių rūšių bazių. Į kai kurias bazes... Į jas negalima patekti nuo žemės paviršiaus. Turite naudotis slapta požeminių vagonų sistema.

AS: Teisingai.

CG: Vienintelis įvažiavimas ir išvažiavimas - per vagonų sistemą.

D.W.: Suprantu.

C.G.: Kaip jau minėjau, dažnai sistema yra labai gili. Gilumoje, kuri net nelaikoma Jungtinių Valstijų teritorija.

D.W.: Hmm.

C.G.: Taigi čia turite visišką laisvę.

E.S.: Be abejo, taip.

D.W.: Ar matėte...

E.S.: Pabrėžiu tai, nes kai ten nuvykstate, turite naudotis vežimėliu. Daug vagonų yra įvairių rūšių magnetinių pakabų ir prietaisų lavos vamzdžiuose, kurie nuveža jus į paskirties vietą.

CG: Nemanau, kad kada nors sutikome žmogų, kuris galėtų gerai apibūdinti vežimėlį. Žinau tik tiek, kad yra trumpų vagonų, kuriuose žmonės gali sėdėti vienas priešais kitą.

AS: Teisingai.

C.G.: Yra ir didesnių vežimėlių. A.S.: Gal galėtumėte apibūdinti?

A.S.: Žinoma, taip. Apie juos jums pasakiau anksčiau. Vienas iš jų atrodo kaip gondola, taip mes su Deivu jį pavadinome. Įlipate į jį, atsisėdate į kėdę ir gondola važiuoja labai ilgu koridoriumi. Jis tiesiog juda toliau. Pats judėjimas yra labai lėtas, šiek tiek greitesnis nei oro uoste, kai stovite ant... eskalatorių.

C.G.: Suprantu.

AS: Tik šiek tiek greičiau. Galite sėdėti arba stovėti. Jums nereikia sėdėti.

Gondola jus nuveš iki tikrojo pagrindinio įėjimo į požeminę bazę, o pati bazė gali būti 400 m ilgio. Taip pat yra į kokoną panaši sistema, kiekvienas kokonas skirtas 4 žmonėms.

Jis yra elipsės formos. Kai įeinate į jį, ten yra puikios sėdynės, atlenkiamos sėdynės, kaip pas odontologą, bet su paminkštinimais.

Galite net prisisegti diržą, bet neprivalote. Kokonas juda taip sklandžiai, kad nepastebite judesio, nors važiuojate labai greitai. Nežinau, kaip greitai, bet girdėjau, kad kai kurie žmonės gali važiuoti net 800 kilometrų per valandą greičiu.

CG: Girdėjau, kad jo greitis viršija 1126 km/val.

AS: Taip. Taigi, kai tik ten pateksite, nesvarbu, ar sėdite kėdėje, ar gondoloje, ar naudojate magnetinės pakabos transporto priemones (pavyzdžiui, kiaušinį)... Kai ten pateksite, turėsite pereiti dar vieną saugumo patikros postą.

C.G.: Nes galite atsidurti kitos šalies jurisdikcijoje.

AS: Taip. Arba kitoje planetoje.

CG: Būtent. Apie tai jau kalbėjau. Neseniai, kai buvau nuvežtas į OLO, mane nuvedė į instruktažo kambarį, kuriame buvo langas. Pažvelgiau pro langą ir pamačiau Marsą.

AS: (juokiasi) Taip.

CG: Man buvo pasakyta, kad žmonės visada naudojasi tokiu vežimu. Žinai, kaip tada, kai įlipau į vagoną ir atsidūriau kitoje planetoje....

ES: Teisingai.

CG:...tikrai, tada buvau daug jaunesnis. Niekada negalėtumėte tvirtai pasakyti...

AS: Žinoma.

C.G.: Žinai...

A.S.: Jūs nežinote.

C.G.: Niekada negali tiksliai pasakyti.

ES: Tai nėra taip, kad... Tu neatlieki kažkokio super šuolio, tu net nesuvoki judesio. Tarkime, kai peršokate per portalą, judate labai sklandžiai. Pats judėjimas trunka kelias sekundes.

CG: Kai ten atvykstate, su jumis dažnai žaidžiama. Žvelgdamas pro langus galvoji, kad esi kažkur Žemėje ar Marse.

AS: Teisingai. Taip, apie tai kalbėjome. Absoliučiai.

CG: Tas pats nutiko, kai buvau Mėnulyje. Jie pasakė: "Aha!" ir, pamatę, kad aš žiūriu pro langą ir esu sutrikęs dėl Marso vaizdo, akimirksniu pakeitė vaizdą į Mėnulio peizažą.

D.W.: Leiskite man papasakoti ne į protokolą: Bobas Deanas, Pitas Petersonas, Jokūbas ir Henris Diakonas kalbėjo apie maršrutinių sistemų fenomeną, kai tave kažkur perkelia ir tu to net nesuvoki. Tiesiog įeini į autobusą ir atsiduri kitur. Tai nuolatinis vidinių liudijimų, kuriuos girdėjau, elementas.

CG: Taip, jie galėjo paimti mokslininką, įkelti jį į vieną iš požeminių erdvėlaivių ir jis atsidurtų kitoje struktūroje, galbūt Mėnulyje.

D.W.: Suprantu.

C.G.: Jie taip pat galėtų... Mėnulyje esančios konstrukcijos labai panašios į esančias Žemėje.

D.W.: Teisingai.

C.G.: Tada mokslininkas būtų apgautas. Jie leisdavo jam pažvelgti pro langą ir pamatyti Didįjį kanjoną ar pan. Ir žmonės nuoširdžiai tikėjo, kad jie yra kažkur Žemėje.

ES: Be to, tai padėjo psichikai. Jei labai ilgai gyvenate po žeme, labai naudinga pamatyti tokius kraštovaizdžius...

C.G.: Taip, medžiai ir augalai.

ES: ...matydamas medžiagą organinės būklės, su viduje esančiais sodais.

C.G.: Taip pat visas šviesos spektras.

ES: Viso spektro apšvietimas. Jie bando atkurti viduje viską, ką paprastai matome lauke. Atrodo, kad tai sumažina ten dirbančių mokslininkų ir technikų streso lygį.

D.W.: Pažvelkime į tai išsamiau. Pitas Petersonas pasakojo, kad po žeme galėjo būti didžiulis kupolas, kuriame buvo visas miestas su pastatais, keliais ir medžiais.

AS: Teisingai.

D.W.: Kupolas buvo apšviestas taip, kad atrodė kaip dangus.

E.S.: Taip, kupolas yra gražus.

C.G.: Net žvaigždžių šviesa buvo atkurta. Žvaigždės naktį.

A.S.: Būtent. Kaip sakėte, buvo atkurtas net 24 valandų ciklas - diena ir naktis. Be to, net uraganai, su debesimis ir debesimis ir visokiais nuostabiais mokslinės fantastikos efektais, labai tikroviškais, buvo atkurti dėl patikimumo. Žaibai blykčioja, ir atrodo, kad žiūri į begalybę.

C.G.: Įdomu, ar tokios bazės buvo nacionaliniuose parkuose?

E.S.: Taip, taip.

C.G.: Įdomu. Esame girdėję legendą, ir mes su jumis esame matę duris, atsiveriančias tiesiai į kalno šlaitą.

E.S.: Teisingai.

CG: Jie galėjo visiškai... Niekada negalėjai pasakyti, kad ten nieko nėra. Galėjai įeiti su... Atlikti sonarinius tyrimus ir niekada nesužinoti, kad ten yra durys.

AŠ: Jo negalėtumėte aptikti net metalo detektoriumi.

C.G.: Teisingai.

AS: Kaip ir sakėte, tai tarsi atverti milžinišką kalną. Iš išorės atrodo, kad jis visiškai sandarus ir hermetiškas. Corey, apie tai jau kalbėjome anksčiau. Net ir dykumoje... Visada prisimenu dykumos atsivėrimo stebėjimą, kurį, kaip sakote, galite paaiškinti.

CG: Žinoma. Tai tarsi užtrauktukas.

E.S.: Kaip užtrauktukas.

CG: Žemė.

ES: Staiga smėlis ima byrėti. Draugas, visada galvojau, kas pašalina visą tą smėlį?

C.G.: Aš taip pat.

E.S.: Jie turi specialią įrangą, kuri...

C.G.: Taip, o tai tarsi atima visą...

AS: Jis tiesiog kažkur jį surenka ir, kai tik užsidaro durys, išpila jį ten, iš kur buvo paimtas. Žinote, dar viena bazių rūšis, apie kurią išsamiau nekalbėjau, yra bazės Šiaurės ašigalyje, poliarinėse ledo kepurėse. Žinote, ten taip pat yra bazių.

C.G.: Hmm.

ES: Jis stulbinamai gražus. Jie netgi turi savo atmosferą...

C.G.: Taip.

ES: ...su tekančiu vandeniu ir, pasakysiu jums, su savo elektra, kuri gaminama iš Žemės, nes pagrindai yra labai, labai giliai.

C.G.: Kažkas panašaus į geoterminę energiją?

ES: Taip.

C.G.: Suprantu.

ES: Taip.

CG: Kai kuriose bazėse naudojami torio tipo reaktoriai.

ES: Toris - absoliučiai.

CG: Taip, štai kodėl.

D.W.: Daug girdėjau apie torį.

E.S.: Tai grandioziška. C.G.: Taip, toris yra didžiulis.

D.W.: Iš esmės tai neradioaktyvi branduolių sintezės sistema.

ES: Teisingai.

CG: Ir štai kas įdomu: daugelyje pristatymų rodžiau "Iceworm" projekto vaizdo įrašą.

Tai buvo Karinio inžinierių korpuso projektas, pradėtas, manau, šeštojo dešimtmečio pabaigoje ir septintojo dešimtmečio pradžioje Grenlandijoje. Čia buvo pastatyta viena iš požeminių bazių. Tokia pati struktūra buvo sukurta Antarktidoje. Lėktuvai įskrido ir išskrido, aprūpindami bazes viskuo, ko joms reikėjo. Daugelis nežemiškų bazių buvo pastatytos tokiu pat būdu...

AS: Teisingai.

CG: ...taip pat. Projektas "Iceworm" yra labai įdomus, nes vėliau Jungtinės Valstijos bandė ten dislokuoti branduolinius ginklus. Vienas iš lėktuvų sudužo ir visi pamatė ten slapta pastatytą bazę.

D.W.: Vaikinai, kad žinotumėte, štai vienas iš dalykų, apie kuriuos kalbėjo Pitas Petersonas. Jame buvo cituojamas puslapis iš "Pasaulio enciklopedijos", manau, 1953 m. MIC išsiuntė žmones į visas bibliotekas, kad jie pašalintų šį puslapį, nes jame buvo rašoma, kad toris gali sukelti reakciją, kurios metu beveik nesusidaro radiacija.

Jis taip pat sakė, kad jei pradėtume naudoti torį, tai būtų neįtikėtinas technologijų proveržis. Ką žinote apie torį, susijusį su mūsų diskusija?

CG: Na, žinau, kad programose kosminis laivas, mokslinių tyrimų laivas, į kurį buvau paskirtas, iš pradžių buvo varomas branduoline energija. Tada branduolinę energiją pakeitė torio energija. Dar vėliau torį pakeitė tam tikras elektromagnetinis variklis, turintis ilgus vamzdžius, į kuriuos buvo dedami vadinamieji "krepšeliai", kurie sukosi. Juos judinant aukštyn ir žemyn, galima žaisti su elektromagnetizmu.

AS: Teisingai.

CG: Manau, kad tai buvo tam tikra atsiradusi elektromagnetinė trintis. Tokia instaliacija surinktų energiją ir išstumtų ją į vamzdžius be laidų, o tada siųstų tiesiai į didžiulius kondensatorius.

ES: Teisingai. Taip, energijai bazėse laikyti buvo naudojama daug kondensatorių. Nesu torio specialistas, bet neseniai dalyvavau privačios organizacijos projekte. Mane pasamdė privati korporacija, kad... Jie siuntė žmones po visas Jungtines Valstijas, mokslininkų komandas, kurių tikslas buvo surasti didžiausius torio telkinius mūsų šalyje. Tiksliai žinau, kur jie yra. Naujoji Meksika. Negaliu nurodyti, šalia kurio miesto, bet pasakysiu, kad tai Naujoji Meksika. Ten yra toks neribotas torio kiekis, kad energijos užtektų visoms planetoms, visoms bazėms ir, žinoma, mums neribotą laiką - NERIBOTAI. Turiu omenyje, atsižvelgiant į šiuo metu naudojamą energijos kiekį.

D.W.: Emery, kaip manote, kodėl norėtumėte statyti bazę nacionaliniame parke? Kokie yra privalumai?

ES: Na, privalumas yra tas, kad nacionalinis parkas visą laiką atidžiai ir kruopščiai prižiūrimas. Visada yra parko prižiūrėtojų. Tai tarsi turėti savo civilinius agentus. Be to, nacionaliniai parkai stebimi tokias vietas stebinčiais palydovais. Be to, kartais tokios vietos plačiai naudojamos, nes netoliese yra požeminių terminių šaltinių ir pan.

C.G.: Suprantu.

ES: Ir jie renka šią energiją. Be to, po kai kuriais parkais tikriausiai yra didžiulis kristalų darinys. Todėl nuo pat pradžių parkai buvo pasirinkti taip, kad slėptų karines bazes.

CG: Taip. Ir štai kas įdomu: kai sutikau Klifordą Mahutį, jis pasakė, kad rezervatai, indėnų rezervatai... Vyriausybė bazes ir nacionalinius parkus klasifikuoja taip pat.

ES: Teisingai. Apie tai ir kalbu, nes eismas yra ribotas arba kontroliuojamas. Dėl rezervatų... Suprantate, jums neleidžiama įeiti į rezervatą, nebent turite specialius leidimus arba susitarimus su jų vadovybe.

Taigi tai ideali vieta, kurioje niekada nebus didelio judėjimo ar rimtų tyrimų, nes šiuo atveju mes naudojamės vieta, kuri jau buvo atiduota Amerikos indėnams.

CG: Suprantu. Tai įdomu. Teko skaityti pranešimą, kad daugelis parkų prižiūrėtojų grupių iš tikrųjų priklauso žvalgybos bendruomenei. Jie yra buvę kariškiai ir šauktiniai. Daugelyje nacionalinių parkų, kuriuose "dingsta" žmonės, ieškoma dingusių žmonių. Kartais jie dirba nežemiškos kilmės žmonėms, kuriems reikia paslapties...

E.S.: Žinoma.

C.G.: ...todėl jie pasitelkia prižiūrėtojus, kad viskas būtų sklandžiau.

ES: Taip. 100 proc. sutinku, kad jie naudoja jėgos demonstravimą arba, tarkime, specialius saugumo metodus. Nemanote, kad koledžų absolventai, tiesiog dirbantys savo darbą, gali tai padaryti. Kaip minėjote, tokie žmonės yra veteranai, kurie projektuose arba kariuomenėje tarnavo 20 ar daugiau metų. Visi jie yra aukštos kvalifikacijos ir gerai apmokami.

D.W.: Emery, norėčiau kai ką paaiškinti. Minėjote bazes po ledu.

ES: Taip.

D.W.: Ar galime daryti prielaidą, kad tai apima ir vandenyne esančias bazes?

E.S.: Taip.

D.W.: 2009 m. pasirodė labai keistas filmas "Kobros smūgis". Jame rodomi visi dalykai, apie kuriuos kalbėjome.

Ką manote apie filmą "Kobros metimas"? Ar turėjote kokių nors...

ES: Prisimenu, kaip jį žiūrėjau. Nelabai gerai prisimenu turinį, bet žinau, kad jį mačiau ir susiejau visus taškus. Manau, kad tuo metu filmas buvo gana iškalbingas. Prisimenu, kaip žiūrėdamas jį galvojau: "Oho, jie tiesiog atviri.

D.W.: Nes filmas yra toks...

ES: ...ir jis viską parodo."

D.W.: Tuo metu filmo kūrėjai kompiuterine animacija kūrė nuostabius vaizdo efektus.

C.G.: O taip, ypač antrajame serijos filme, kuriame buvo rodomi išpuoliai su Dievo lazdomis...

D.W.: O, tai buvo siaubinga.

CG: ...Žemėje. Būtent tai matome Šiaurės Korėjoje.

AS: Taip, taip. Įdomu. Antrojo filmo nemačiau.

"Kobra meta: kerštas" (2013).

D.W.: "Dievo strypai" - tai telefono stulpelio dydžio volframo gabalas, kurį galima mesti į Žemę, o pati gravitacija sukelia milžinišką sprogimą, galintį nuniokoti didžiules teritorijas.

AS: O, taip. Taip.

D.W.: Būtent tai ir turėta omenyje. Neseniai žiūrėjau antrąjį filmą ir negalėjau patikėti savo akimis.

A.S.: O, taip! Taip, jie mano, kad juokinga atvirai prisistatyti ir parodyti įslaptintą informaciją. Būtent tai pradedame matyti filmuose, siūlančiuose smulkmenas. Yra Aljansas ir kitos Baltosios skrybėlės, kurios perduoda pranešimus tiems, kurie į tai atkreipia dėmesį...

D.W.: Teisingai.

ES: ...ir kalba apie tai. Manau, kad tai puiku.

D.W.: Norėčiau pasidalyti dar vienu dalyku. Kai kalbėjausi su į atsargą išėjusiu majoru Bobu Deanu, jis man papasakojo daug daugiau apie savo darbą, nei viešai dalijosi projekto "Camelot"[1] ar kitur.

Jo darbas labai panašus į Corey darbą. Jis pasakojo apie salą pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje, kuri, praskridus virš jos, atrodo kaip įprasta sala. Tačiau priėjęs arčiau pamatysi, kad pusė salos yra kažkokia holograma, ji užmaskuota. Galite pereiti per hologramą ir ten rasite visą bazę.

E.S.: Taip.

D.W.: ...kurių nematyti iš dangaus. Ar esate susipažinę su kažkuo panašiu?

E.S.: Labai daug.

C.G.: Taip, daug ką lemia hologramų maskavimo technologija. Mokslininkai taip ištobulino hologramų technologiją, kad holograma netgi turi masę.

AS: Teisingai.

C.G.: Jie tai vadina "kietąja šviesa", kai galite...

ES: Jūs netgi galite mesti šešėlį.

C.G.: Taip. Galite sukurti hologramą, prieiti prie jos ir net į ją belsti, belsti-taukšti-taukšti, kaip į stiklo gabalą. Mokslininkai netgi gali sukurti storesnę hologramą.

D.W.: Oho!

E.S.: Galiu tai patvirtinti. Dalyvavau viename projekte... Buvo vykdomi įslaptinti projektai, kuriuose viskas buvo daroma iš palydovų, galinčių atlikti tokius dalykus. Manau, kad tai buvo dešimtojo dešimtmečio pradžioje, o gal ir anksčiau. Šią technologiją jie diegė palydovuose.

CG: Taip. Nuostabu tai, kad mokslininkai gaudavo vientisos šviesos skydą. Tuomet jie atjungė maitinimo šaltinį arba elektrą, o skydas liko.

AS: Teisingai.

CG: Tai neįtikėtina.

ES: Taip, mokslininkai naudojo įvairias nuostabias technologijas. Žinote, todėl aš visada taip sakau: jei ką nors pamatau, laivą ar ką nors panašaus, man sunku pasakyti: "O, tai tikra ar nerealu", kol nepradedu analizuoti, nes mokslininkai gali priversti jus patikėti, kad matėte lėktuvą, įsirėžusį į pastatą.

C.G.: Hmm.

AS: Jie sugeba priversti jus patikėti, kad tai kažkas tikro. Kaip sakė Corey, galite prie jo prieiti ir jis bus apčiuopiamas.

D.W.: Tikrai?

AS: Tai tikrai apčiuopiama. Tai, ką mačiau, nebuvo taip apčiuopiama kaip tai, ką matėte jūs. Atrodo, kad jūs... Tai, prie ko aš artėjau, nebuvo taip tankiai apaugę, ir jūs lengvai galėjote pro juos praeiti.

C.G.: Teisingai.

AS: Tai nuostabi technologija, nes ja galima atkurti bet kokią grėsmę, įsivaizduojamą grėsmę arba sukurti bauginančias situacijas, kai bandote...

C.G.: Tokias technologijas jie naudoja statydami slaptus objektus.

AS: Teisingai.

D.W.: Pasirenkamos tam tikros vietos, virš kurių Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija sukuria vadinamąsias neskraidymo zonas? Vadinasi, virš jų negalima skristi keleiviniu lėktuvu ar laineriu?

E.S.: Teisingai. Dabar tokių zonų yra visur. Tai tam tikros vietos... neskraidymo zonos. Kai bandote rasti slėptuves, tai puikus būdas tyrinėti.

DW: (juokiasi).

AS: Jūs klausiate savęs: "Kodėl ten skristi? Tai neskraidymo zona."

D.W.: Na, o jei turėtumėte mažą "Cessna", kas nutiktų, jei bandytumėte nuskristi, tarkime, į vieną iš tų zonų?

E.S.: Tuoj pat jus lydėtų F-16...

CG: Teisingai.

ES: ...arba F-15, arba kažkas panašaus.

D.W.: Žinoma, gana keista, kad jie turi kietosios šviesos technologiją arba kažką maskuojančią hologramą. Bet juk vis tiek kažkas kažkada kažką suras. Tarkime, kas nors plaukia nedidele valtimi...

ES: Taip jau buvo nutikę anksčiau.

D.W.: ...vandenyne. Kas nutinka tokiose situacijose?

E.S.: Taip jau yra nutikę ir žmonės žuvo.

D.W.: Jokiu būdu?

E.S.: Žmonės dingo jūroje. Kartais per karines operacijas JIE būdavo netyčia nužudomi.

CG: Per karines pratybas.

ES: Taip, jie neturėjo ten būti, bet buvo. Paprastai jie pašalinami.

C.G.: "Žuvo per karines pratybas" ar panašiai.

ES: Taip, kaip ką tik sakėte. Žūsta ir bazėse dirbantys žmonės. Jų šeimos net nežino, kad jie, tarkime, išvyksta trims mėnesiams dirbti į bazę. Tokie žmonės sako: "Tris mėnesius negalėsiu su jumis susisiekti, tai susiję su darbu". O kai jie žūsta, šeimai pasakoma: "Žuvo vykdydami tarnybines pareigas arba mokymų metu. Tai visiškas melas. Šeima niekada nieko nesužinos, nes geriausi kandidatai yra kariškiai, atliekantys tikrąją karinę tarnybą, jie yra nereikalingi.

D.W.: Kokie kiti metodai naudojami siekiant apsaugoti bazę nuo nepageidaujamų liudininkų, kad nereikėtų žudyti žmonių? Kokie yra kiti metodai? Tikiuosi, kad jie ne visada naudoja kraštutines priemones?

C.G.: Žinote, pavyzdžiui, visur iškabinti ženklai, įspėjantys apie radiaciją arba nurodantys, kad čia yra branduolinių bandymų zona. Taip jie bando atbaidyti žmones.

AS: Yra daugybė būdų, bet kartais taip nutinka. Negalite statyti ženklų kas 15 m arba jei esate įsikūrę, tarkime, 160 km atstumu nuo salos, kurioje yra bazė. Ten visada bus valčių, o tokiose vietose visada patruliuoja lėktuvai. Be to, palydovai visada priskiriami bazėms, jie visada yra jose. Karinis jūrų laivynas net negali priartėti prie bazės, nes oro erdvėje visada kas nors yra.

D.W.: Oho!

ES: Be to, prie tokių vietų negalite priartėti nepatekę į radarų veikimo zoną. Jus iš karto aptiks.

D.W.: Ar manote, kad yra buvę atvejų, kai nenorintys liudininkai buvo tiesiog nuvežti į bazę ir priversti dirbti, o ne nužudyti?

E.S.: Nežinau.

C.G.: Deja, ir aš nežinau. Nors jei reikės atlikti biometrinius testus, žmonės bus išvežti.

AS: Aha, bandymams. Teisė. Taip. Mačiau, kaip žmonės buvo pagrobti.

D.W.: Hmm.

AS: Žmonės buvo laikomi ten prieš savo valią, bet ne tam, kad kam nors dirbtų. Niekada nieko panašaus nemačiau. Tačiau turiu pripažinti, kad viskas, ką Koris pasakė, yra nepagražinta tiesa.

CG: Emery, ar kada nors girdėjote apie kokias nors atsargumo priemones prieš "psichinį šnipinėjimą" ar aiškiaregystę?

ES: Žinoma. Visose bazėse yra aiškiaregių. Nepamirškite, kad aiškiaregiai nebūtinai turi būti pačioje bazėje.

C.G.: Žinoma.

AS: Jie gali būti toli nuo bazių ir vis tiek jas saugoti. Paprastai kiekvienoje bazėje dirba du geri aiškiaregiai. Tai yra viena iš mano specializacijų, už kurią man mokama. Tarkime, turite aiškiaregį, kuris veikia 90 % efektyviai. Tada gausite kitą aiškiaregį, taip pat 90 % veiksmingą. Ir jei jie abu sako tą patį, vadinasi, viskas gerai. Norint aptikti stebėjimą, reikia kelių tokių vaikinų. Dabar yra žmonių, kurie yra labai pažengę aiškiaregiai. Jie naudojami...

C.G.: Dėl poveikio per atstumą?

E.S.: Teisingai. Pakartokite tai.

C.G.: Atstumo įtaka.

ES: Tokie žmonės naudojasi sąmonę padedančiomis technologijomis ir elektronika, prie kurios jie yra prisijungę.

C.G.: Ar matėte ką nors...

E.S.: Taip.

C.G.: Tai arba stulpas, arba lėkštė, ant kurios jie deda delnus.

ES: Dvi aukso plokštelės arba.

C.G.: Viena plokštelė varinė, o kita atrodo pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jie pritvirtinti prie laidų. Žmonės atsisėda, uždeda delnus ant lėkščių ir tai sustiprina jų gebėjimus. Kitoje pusėje esantys aiškiaregiai bando įžvelgti karines bazes, pradeda matyti ir staiga jų mintys išsisklaido. Protingos stiklo tabletės tokius žmones vadina "sklaidytojais". Žinoma, pavadinimas gana keistas, bet jie taip vadinami todėl, kad išsklaido mintis visiems, kurie užklysta į bazes. Be to, bendraudami jie siunčia energijos pliūpsnį, kuris žmonėms sukelia vadinamąjį eterinį galvos skausmą. Tai stiprūs galvos skausmai, trunkantys kelias dienas. Esu tikras, kad žinote, kas tai yra.

AS: O, taip.

DW: Gerai. Tai puiki informacija, bet mūsų epizodų laikas baigėsi. Kartu su mumis buvo Cory Goode'as ir Emery Smithas. Pasimatysime kitą kartą. Dėkojame už dėmesį.

________________________________________

[1] https://samlib.ru/editors/u/alloetokto/bobdinpribytienibiru.shtml